Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zorganizować turniej pvp Minecraft  na własnym serwie 20 slotów , konkurs polega na wyłonieniu najlepszej drużyny na tej serwerowni 

 

Ostatnimi czasy bardzo dużo osób rozpoznaje mnie właśnie z MC i zauważyłem że bardzo dużo osob na Multi Hedzie gra wlasnie w MC dlatego proponuje turniej PvP

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin Wystarczy zebrać drużynę 5 osobową zgłosić się do mnie lub po prostu w komentarzu 

 

 

 

 

 

Zasady :  Każda drużyna rodzi sie na spawnie gdzie nie mogą się bić  następnie drużyna wybiera lokalizacje dla swojej siedziby , wykonuje misję podane od organizatorów (drużyna przeciwna może w tym przeszkadzać np. Napadać , rabować plądrować przeciwne kopalnie zabijać wrogie zwierzęta ) 

 

nie wiem czy zrobić to 5vs5  czy odrazu 3 drużyny walczącę pomiędzy sobą  oczywiście wszystko dzieje sie na survival z brakiem dostepu do game mode drużyna przeciwna może wypowiedzieć oficialną wojne na otwartym polu (potrzeba 5 głosów na TAK z drużyny przeciwnej )

 

 

 

 

 

Nagrody :  Tu narazie czekam na odpowiedź z góry ;] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem to nie wypali z przyczyn poniżej..

 

 

 

- Jak widzę Multi-Head nie dysponuję żadnym serwerem do Minecrafta więc nie wiem czemu by miała się zainteresować konkursem do tej gry.

 

Koniec xD  moje zdanie jest jakie jest zdania nie zmienie :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...