Skocz do zawartości
Gość

4Fun

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Co wy na to by dodać serwer "4fun" na serwerownie ? Widziałem , że na innych serwerowniach taki serwer tego typu kręci ludzi :) Prosze byście się wypowiadali ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak pozdro, jak te serwery się dobrze rozkręcą to można coś podumać . Bo dla mnie właśnie trochę brakuje 4funa+Bf2 . Niby grasz dla zabawy bo to fun a z 2 strony dla odznak. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisał pozdruś

 

Jeżeli się te 2serwery rozkręcą to czemu nie, bardziej bym był za 4fun+bf2

 

Trzeba jeszcze bardziej rozkręcić server ;] Jak i starymi serverami tak i nowymi

 

 

 

Lov jak pisałem temat to twojego nie było. Sorka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem lepiej by bylo gdyby byl sam 4fun z leczeniem , spadochronem itp. bez bf2 . Taki normalny :) . Moim skromnym zdaniem innym do gustu podpadnie normalny 4fun brz bf2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie osobiście bardziej przekonuje 4fun bez żadnych dodatkowych modyfikacji. Kwestia gustu. Swego czasu sporo grywałem na tym modzie i cieszył się on dużą popularnością. W rankingach zwykły 4fun zdaje się być liczniej grywalny, na to też należy zwrócić uwagę. Fajna opcja na przyszłość, po rozkręceniu nowo postawionych serwerów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak n-ty Dokladnie 4Fun bez żadnych dodatkow jest bardziej grywalny niz z dodatkami :) Ale 4Fun fajny pomysl juz dzisiaj myslelismy o tym z Shooterem fajnie by bylo jakby cos takiego powstalo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yhm, serwer BF2 był już w sieci i cieszył się przeogromnym zainteresowaniem, że administracja postanowiła go zamknąć, żeby nie było sporów o brak slota.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer bf2 z automatu jest bardzo często uczęszczany, dlatego, , można zrobić

 

 

FFA+BF2

 

4FUN+BF2

 

 

Domyślam się, że full byłby gwarantowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem kiedyś na fajnym 4funie, miał on ruletkę.

 

Myślę, że owy plugin zainteresowałby rzeszę graczy.

 

Bardzo ciekawy, co rundę wpisywało się na say'u /ruletka i mogłeś dostać większą ilość hp, więcej dmg z broni, a także zginąć czy też zostać pogrzebanym :D (wszystko oczywiście na 1 rundę).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak mówisz, ruletka jest bardzo fajnym pluginem przyciągającym graczy - tak jak u nas /asysty - 2x frag za głowę/

 

 

4fun można bardzo dobrze dopracować, by cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

 

Kwestia tego, czy dodając bf2 przyciągnie do siebie więcej osób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście jestem za zwykłym 4Funem , grałem kiedyś na wielu takich , i bardzo szybko się rozkręcały . Wystarczy tylko pomyśleć nad jakimiś fajnymi pluginami i będzie dobrze, ludzie będą przychodzili sami . :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O! 4Fun z pluginem /ruletka to dobry pomysl :) Jestem jak najbardziej za tym pluginem . Tylko pierw serwer musi powstac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, na 4funie jest świetna zabawa, śmieszne pluginy, a ta ruletka ma wiele opcji. :D Jednak na początek dodał bym te bf2, może bardziej by coś ruszyło, ale dobra poczekamy. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jestem za tym żeby był Tylko zwykły 4fun, dust2#2 rozkręcił się już troszkę TP też na pewno się rozkręci A więc 4fun to bardzo dobry pomysł .  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na początek można dodać bf2 by zobaczyć jak to będzie szło i czy się spodoba innym . Ale ja ogólnie jestem za dodaniem 4fun bez bf2 . Moim zdaniem bardziej to się spodoba . Wcześniej grałem na 4fun z leczeniem ,spadachronem i podobnymi pluginami i powiem , że bardzo fajnie się grało i serwer był prawie cały czas zapełniony :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...