Skocz do zawartości
Gość

Counter Strike + Metin2 = Wypas ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu wywiadu wpadłem na plan, aby otworzyć prywatny serwer Metin2. Byłby to dobry pomysł. Potrzebnych by było dobrych informatyków ale na pewno na tym serwerze gra nie jeden taki. Co do serwera, jaki miałby być, jaki max lvl itp to można zrobić głosownie. ;)

 

Proszę się wypowiadać.

 

 

 

Pozdrawiam. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł.

 

Counter Strike 1.6 w połączeniu z Metin 2, da jeszcze więcej graczy, sieć stanie się jeszcze bardziej potężna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siedziałem w mt2 trochę. Questy się nie bawiłem ale z tego co wiem trudne nie są. Wiem jak postawić serwer , w grać coś na niego , w msql sie pobawić itd itp. Zawsze pomogę z metin2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. 2014 rok, a Wy chcecie otwierać serwer metina.

 

Po 1, żeby otworzyć serwer trzeba mieć pieniążki.

 

Po 2, znajdź zaufaną osobę, żeby była technikiem.

 

Po 3, trzeba włożyć grube TYSIĄCE na maszyny (bo czemu padają serwery przez DDOSY?).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co pamiętam to Aquax się wypowiedział, że nie ma problemu z tego. Podobno serwery Cs'a są już opłacone nawet na 2 lata. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry pomysł, tylko to zależy od Administracji. Adminem byłem z 2lata temu na Metku ale jak się robi taki server to nie wiem ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer na razie nie musi być na jakichś dobrych maszynach...na razie taki słaby, żeby tylko ludzi przyciągnąć! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym zostawił tego Metina w spokoju ze względu na koszty.Lepiej zrobić mały 15-25 slotowy serwer Minecraft za 2-3 miesiące będzie się kasa zwracała za Rangi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Serwer narazie nie musi być na jakimś dobrych maszynach...narazie taki słaby, żeby tylko ludzi przyciągnać! :D

 

 

 

 

Pójdzie reklama, będzie 600 osób ONLINE na serwerze.

 

Co zrobi konkurencja? Rozwali serwer, to oczywiste. 

 

Mam z tym doświadczenie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Badek. Zobacz taka ravie. Maja ddosy non stop ale nie podają się. Mają po 3k osób online normalnie a w godzinach szczytu do 4k. Jak na metina jest to duża liczba osób. 

 

Z tego co wiem samego is(itemshop) opłacają serwer i w dodatku jeszcze maja % dla siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takich serwerów nie tworzy się dla kasy tylko dla graczy.

 

Co możecie zaoferować ? Jeżeli są serwery które stoją już grubo ponad rok i cieszą się popularnośćią, dobra administracją, nowymi pomysłami itd.

 

Po 2 dobra maszyna + zabezpieczenia = koszty. Łatwo mówić zwróci się za jakiś czas pierwszo trzeba włożyć aby się zwróciło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Postawienie dobrego, zabezpieczonego, trwałego serwera to koszty kilku tysięczne...nie sadze, by ktokolwiek z nas miał tyle kasy by wyłożyć od tak na to wszystko.

 

Tak jak ktoś wspomniał, lepiej kupić okazyjnie serwer minecraft, dobrze go ogarnąć - to również przyciągnie ludzi a jest o wiele tańsze od metina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak @UP . Moim zdaniem dobrze by było postawić serwer minecraft , niż metina ... Za duże koszty by się z tym ciągnęły :( 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...