Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zielonaa :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Angela

2. Kontakt: Steam, Forum, gg 5592360, facebook Ziel Ona 

3. Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 3-5h, zależy od dnia ;)

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Na forum jestem non stop wchodzę kilkanaście razy dziennie :D

6. Posty (min. 50 sensownych): 105 jak narazie :D Będzie więcej !

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Zachować porządek, trzymać się stanowczo regulaminu, dbać o miłą atmosferę, organizować różnego rodzaju turnieje konkursy, aby bardziej zintegrować graczy, pilnować, by użytkownicy byli kulturalni :)

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Przede wszystkim dział serwera ODD2,TP,FFA, ale myślę, że poradziłabym, sobie z całym forum 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiście :) Zapewne wiele osób może to potwierdzić. Wysłucham, poradzę, pomogę jak trzeba, lubię współpracować z innymi i zależy mi na tym żeby byli sprawiedliwie traktowani.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Cierpliwość? Hmm cały czas nad nią pracuje i teraz jestem o wiele spokojniejsza niż na początku, zresztą bardzo dobrze dogaduje się tutaj z ludźmi. Było kilka przykrych sytuacji, ale nikt na tym nie ucierpiał. Systematyczność oczywiście !

11. Coś o sobie: Mam 20 lat, studiuje resocjalizacje na uniwersytecie w Piotrkowie, więc uczę się tam współpracy z ludźmi, cierpliwości i systematyczności. W wakację będę miała praktyki jako psycholog więzienny. Staram się być asertywna wobec innych i zawsze pomóc kiedy jestem w stanie. Uwielbiam słuchać innych, dawać im rady. Interesuję się muzyką, sportem, psychologią. Oprócz studiów pracuje. Trenuje kick-boxing. W wolnych chwilach lubie gdzieś wyjść, pograć w CS lub posiedzieć na ts.

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Nie zajmowałam się tym jeszcze, ale miałam kiedyś znajomego, który był administratorem forum i wiem ocb :)

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duże tak wzorowa administratorka serwera dd2. Dobra Agentka. Zawsze tam gdzie trzeba. Wymogi spełnia. .. raczej nikt nie może do tej pani mieć zastrzeżeń a każdy z jakimś ale niech poprosi ją o trochę zielonego :D.. Zielona i Zielony kolor to jest to coś  co powinna mieć!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście popieram podanie koleżanki Angeli :) ,Pomogła mi w uzyskaniu UB jest bardzo pomocna i ogarnięta 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Angela hmmmm ^_^. Angeliko jesteś bardzo miła i grzeczną kobietą, myślę że nadajesz się na tą funkcję :P 

 

Kobieta na pewno ogarnie tą posadę jak i będzie konsekwentna co do karania z łamanie reg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to osoba odpowiedzialna pomocna i miła więc nadaje się na tą posadę. prawie cały czas siedzi na forum więc to także jest +. Kultura też na poziomie. a więc Jestem na tak

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...