Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY]Podejście drugie

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]1. Imie: Karol[/align]

 

[align=center]2. Kontakt: Steam (redsikxd) gg: 37818811, pw na forum[/align]

 

[align=center]3. Lokalizacja: Staszów, świętokrzyskie[/align]

 

[align=center]4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Nie wiem co ma wspólnego CS do rangi moderatora, ale 2-5 godzin w zależności od dnia.[/align]

 

[align=center]5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): W weekendy siedzę praktycznie cały dzień, a w normalne dni od 15 do wieczora.[/align]

 

[align=center]6. Posty (min. 50 sensownych): są[/align]

 

[align=center]7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym pomóc usuwać niepotrzebne tematy, dawać ostrzeżenia za nieprzestrzeganie regulaminu itd., czyli to, co ma robić moderator.[/align]

 

[align=center]8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Niech administracja o tym zadecyduje, jeśli podanie zostanie przyjęte.[/align]

 

[align=center]9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam taką umiejętność. Staram się nie wdawać w konflikty, jestem miły (jeżeli z wzajemnością) i lubię rozmawiac z innymi.[/align]

 

[align=center]10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jestem cierpliwy oraz systematyczny.[/align]

 

[align=center]11. Coś o sobie: Mam na imię Karol, mam 14,5 roku. Mam wiele zainteresowań, w szczególności interesuje mnie grafika i muzyka, gra na gitarzę to coś co lubię. Zależy mi na Multi-head i staram się udzielać oraz pomagać jak najlepiej mogę. Niektórzy pewnie pomyślą, że nie ogarnę dwóch (bądź trzech po rozpatrzeniu podania na admina dd2) rang, ale tak naprawdę moderator stanowi dużo mniejsze obciążenie niż np. grafik, którym jestem na tym forum.[/align]

 

[align=center]12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Zajmowałem stanowisko moderatora wiele razy. Począwszy od for z silnikiem phpBB by przemo, aż po IP Board. Potrafię obsługiwać IPB jako moderator.[/align]

 

[align=center]13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U Freezeouta jestem zawsze tak :) W prawdzie jego wiek troche osłabia pozycje to zachowuje się on lepiej niż nie którzy dorośli :) Dojrzały chłopak powinien ogarnąć posadę :) Na TAK! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś świetnym człowiekiem , osobą , zawsze pomocny, nigdy nie mówisz nie . Ale , chcesz troszeczkę za wiele , jesteś dobrym grafikiem,  złożyłeś podanie na dd2 + dm , odrzucone , teraz only dd2 , i Moderator . Moim zdaniem to wszystko za szybko . Powodzenia. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbyt szybko chcesz uzbroić się w nowe funkcje.

 

 

Na dd2 podanie Twoje widnieje, jeśli Adma dostaniesz, to będziesz musiał ogarniać serwer + mod..moim zdaniem stopniowo trzeba starać się o funkcje.

 

 

Także bez urazy, ale jestem na nie.

 

Skup się na jednym najpierw a dojdziesz do obranego celu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odrzucone. Masz 2 odpowiedzialne funkcje (admin DD2 + Grafik). Działaj dalej.

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.


Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...