Skocz do zawartości
Reprezentant

[ZAMKNIĘTY]Podanie na Posadę Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Mateusz

2. Kontakt: Steam: xnorbertxx

3. Lokalizacja: Dolny Śląsk

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 3-4h

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Na forum to jestem cały czas przeważnie 4-5h

6. Posty (min. 50 sensownych): Są

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym pomóc administracji 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: To zależy co mi H@ przyznają 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Chyba Tak , to inni powinni ocenić .

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak

11. Coś o sobie: Mam na imię Mateusz mam 17 lat jestem adminem na COD 800 i grywam także na pozostałych serwerach MH.  :)

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Tak nie raz byłem moderatorem , miałem swoje forum na którym robiłem reklamy na zlecenie . IPB jeszcze nie obsługiwałem ale szybko się uczę .  :)

13. Obowiązkowe mikro: Mam

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że nie umiesz przyjąc krytyki napisał ze jest na nie to jest na nie Polska to wolny kraj nic nie musi.

 

 

 

A co do podania to jesem na tak myśle ze ogarnie Aktywny na forum, pomocny ale panuj nad emocjami przykładem jest twoja wypowiedź na górze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. Zawsze aktywujesz się na forum gdy jest otwarta rekrutacja nic na forum od siebie nie wnosisz. Również na Ts3 Wyzywasz niektórych a to wnerwia uwierz nawet jak dla ,,jaj'' to może to kogoś urazić zaraz wytknisz mi daj dowody ale ok ;/.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie bo dałeś mi na nie :C Nie no żartuję :PPPP Jestem na tak reprezentant ogarnie też tą posadę tylko wchodź więcej na forum i się udzielaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś ogarniety, aktywny... Nie wiem czy dasz rade ogarnąc tą rangę... Ale jestem na TAK. Można dać szanse.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...