Skocz do zawartości
Gość

Propozycje i uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwczyaj gram na waszym ONLY DD2, jednak dziś wszedłem na DM'a i jest tam kilka rzeczy do poprawy.

 

 

 

1)  Cziterzy. Na 32 graczy, to conajmniej 4-5 NS'ów było odpalonych w CT. Grałem w T, więc nie wiem ile osób w moim teamie też grało na wh. A odpaleńcy to tzw. "zero krycia się" i wszelkiej maści gówna, które można banować po 1-2 akcjach, gdyby się miało admina. Tak więc, więcej adminów potrzeba na serwie, bo ten serw to obecnie raj dla cziterów...

 

 

2) Tryb rozgrywki jest generalnie najgorszy z możliwych, jeżeli chodzi o serwery typu DM. Chodzi tutaj konkretnie o respy, które powinny być losowe na całej mapie, a nie tylko w obrębie terenu konkretnej drużyny. Tak wiem, są innej serwery z tak ustawionymi respami, jednak nie zmienia to faktu, iż losowe respy po całej mapie to najlepsze rozwiązanie dla rozgrywki typu DM.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do 1 to się zgodzę z Tobą, była dość długa przerwa świąteczna, do tego sylwester, jednakże już działamy. Co do 2 to jednak przesadzasz, respy są bardzo dobrze zrobione, wiem o jakie respy Ci chodzi, jednakże są one bez sensu, ponieważ nie ma wtedy gry, wygląda to na tej zasadzie : giniesz, żyjesz i tak co chwile jest gdy respy są na tej zasadzie co mówisz. Nie ma gry jednym słowem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 zapraszamy do złożenia podania :)

 

2 obaj macie racje z 1 strony losowe respy są strasznie chaotyczne ale i można poćwiczyć grę wtedy bo musisz być czujny w każdej sekundzie inaczej pojawia się typ za tobą i cie nie ma chwilowe respawny to raj dla kamperów awp albo autoshit i stoją w 1 miejscu potem wchodzi taki na dd2 i pretensje dlaczego jest kickowany za cele 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pełni zgodzę się z Tr!k3r'em. Respy są zrobione w odpowiednich miejscach, bo nie sztuką pojawić się w dowolnym miejscu zabić i zginąć, ale odbić respawn z pod okupacji drużyny przeciwnej. No ale w punkcie 1 jest nad wyraz bardzo dużo prawdy... Czasem aż sobie myślę, że gracze sami siebie sprawdzają kto lepiej gra na wh czy aim'ie.. no niestety nie zawsze znajdzie się admin, ale pamiętajmy, ze każdy ma życie prywatne i nie będzie pilnował serweru 24/7 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje dodać że jak ktoś kampi na przykład 5 sekund w jednym miejscu to zabiera po 5 hp Wtedy kampienia by nie było i nikt by nie bluzgał na serwerze :) Można również dodać dla Administratorów i Vipów oddzielne skiny :) Admin może miec na Kamizelce napisane Admin a Vip inny Skin :) Np Gośc w czerwonym garniturze. Dodać można spadochron bo nie raz widzialem i słyszałem ze wciskają spadochron a sie zabijają :D spadochron się nie otworzył :) Pozdrawiam

 

 

 

 

 

@Edit Oraz Zablokować Autolamy!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tematu.

 

Admini są dobierani na wszystkich serwerach. Na pewno grono adminów na danym serwerze wzrośnie.

 

Potrzebujemy czasu, a najważniejsze kandydatów. 

 

 

 

Tryb rozgrywki jest w pewny sposób uczciwy. Wiesz gdzie mogą się respić przeciwnicy i się przygotować.

 

 

 

@Sheen z tymi modelami to zły pomysł. To nie jest serwer 4FUN.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Troche mało adminow jest , to fakt . Ale obecni admini tez nie moga siedziec 24/7 . Z pewmoscia po czasie , liczba adminow wzrosnie , ale tak jak napisal bad'ek , potrzeba czasu i odpowiednich kandydatow, bo nie kazdy na stanowisko admina sie nadaje .

 

 

2. Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest . Gdyby respy byly na calej mapie , to bylo by zbyt chaotycznie . Zapewne bys sie zrespil , zabilbys jednenego , a z tylu zabija cie drugi i tak na okragło . Moim zdaniem ten DM , jest idealnie zrobiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. Adminów przybyło od założenia tematu jest w miarę ogarnięte

 

2. To go czyni serwerem unikalnym i każdemu to pasuje jak widzisz

 

 

 

Temat przedawniony // Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...