Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY Rtv, nominacja map i spadochron.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wielu ludzi na serwerze jest rozczarowane ,że na serwerze nie ma spadochronu, nominacji map oraz rock the vote( przed zmianami było to wszystko). Proponuje wgranie tego spowrotem ponieważ to ułatwia grę i daje mozliwość graczom wybieranie map według własnego gustu.

 

Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj  "wielu ludzi na serwerze jest rozczarowane" szczerze przyznam, że ja też jestem rozczarowany. Pisałem już o tym 777 i mam nadzieję, że będzie to wgrane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi wiadomo 777 pracuje nad asystami które kolidowały ze spadochronem czy wywierały jakiś inny błąd.

 

Mam obiecane ze spadochrony wrócą i asysty również. Co do rtv i nominacjii też jestem ZA ich powrotem, nie ma aimow, azteca, a Tarski lubi Azteca ( a jak Tarski cos lubi to musi to byc ! ). Dalej, z tego co wiem map cycle to okres próbny, jeśli się przyjmie to zostanie, jeśli nie to wrócimy do RTV. Bardziej mnie tylko martwi wprowadzenie 32 slotów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spadochrony włączyłem (asysty testuje) Co do vote to mam odmienne zdanie , ponieważ na FFA są grane szybkie mapy i te najbardziej grywalne takie jak dd2, nuke , inferno , tuscan. Prawdopodobnie dziś będą 32 sloty i nie wyobrażam sobie wtedy żadnej mapy typu aim.

 

Najpierw musimy przyciągnąć graczy prostotą rozgrywki , a dopiero później zacząć kombinować z  mapami. Cieszę się że powstał ten temat , gdyż zależy nam na opinii graczy i to do nich będziemy dostosowywać serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...