Skocz do zawartości
Gość

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym podzielić się swoimi odczuciami w formie skargi, na niektórych użytkowników.. Sprawa wygląda następująco. Jestem zdziwiony jak to jest możliwe, że jest między graczami podział na gorszych i lepszych.. Nie rozumiem, dlaczego jednych traktuje się według regulaminu, a drugich łagodniej? Czym jest to spowodowane? Wezmę przykład przy podaniach na Administratora wybranego serwera.. Przeważnie są odrzucane z powodu braku przegranych 30h na serwerze.. No a jednak są osoby, które uzyskały ten tytuł z ich brakiem.. Zauważyłem tylko jednego gracza, który stara dać się każdemu szanse. Jest nim gracz `Shooter. ( jeżeli nie zauważyłem, któregoś z graczy to przepraszam). Rozumiem, że może zawsze coś może być nie tak, ale traktujmy się wszyscy na równi.. Skoro gramy na tej serwerowni szanujmy się wzajemnie. Jeżeli traktujemy jedną osobę według regulaminu to reszta powinna być sądzona na tych samych zasadach. Tyle z mojej strony i proszę o wypowiedzenie innych użytkowników forum. Pozdrawiam [ FORCE ] ` Intel Body.

 

 

 

PS. 

 

Wiem, że skarga nie jest napisana według wzoru, ale nie chodziło mi o sytuacje z serwera.. Prosiłbym jednak o nie zamykanie skargi, żeby inni użytkownicy się mogli wypowiedzieć, z góry dziękuje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem twoją frustrację , ale dostosuj się do wzoru . Sprostuję trochę . Gracze są traktowanie równo , na naszych serwerach nie wystarcza dograć 30 h i od razu dostać admina . Musisz pokazać coś więcej , a wygląda na to , że jeszcze nie pora i czas. Shooter to miła osoba , brak żadnych zastrzeżeń , ale to Ty teraz wyróżniasz . :) Tyle ode mnie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiem, że trzeba pokazać zaangażowanie, ale skoro jednych traktuje się według regulaminu to jednak tak powinno pozostać ze wszystkimi. Na pewno nie ja mam tylko takie odczucia.. Rozumiem, że są osoby, które zasłużyły sobie na te miano i podziwiam je za wkład i zaangażowanie, za wszystkie starania, w które wkładają swój wolny czas, ale jest to irytujące jak można tak dzielić ludzi.. Np powtarzające się wypowiedzi typu: " ma Adma na ... to i da rade na tym " jak brać taką wypowiedź na poważnie? Rozumiem, że trzeba brać wszystkie " za " i " przeciw " ale trochę powagi.. No i zgodzę się z tym, że Shooter to równy gość :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm wiele osób stara się traktować innych na równi. Niestety są tacy, którzy tego nie robią, ale serwerownia jest tak duża, że ciężko jest pilnować każdej osoby z osobna, ze swojej strony mogę Ci radzić, abyś nie składał skargi z ogółu, tylko jeżeli ktoś będzie traktowany nierówno wtedy zgłoś. I jeżeli chcesz, aby ta skarga nie została od razu zamknięta zrób poprawki i dopasuj do wzoru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam ze Administratorzy Całej sieci naszej są sprawiedliwi i traktują wszystkich na równi . Nie ma tu lepszych i gorszych wszyscy są równi!. Czasami z bólem ale trzeba dać bana kumplowi bo złamał regulamin. lecz jest to nasz obowiązek i właściwa postawa wobec innych graczy na serwerze. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście oszukiwanie w jakikolwiek sposób w grze powinno być karalne, ale proszę poczytać, niektóre podania o Administratora.. Jaka tam jest niesprawiedliwość, bo u jednych patrzą na przegrane godziny na serwerze, a u innych totalna zlewka... Niektórzy w ogóle nie wstawiają linku z gametracker'em tylko pomijają go... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

IntelBody zgadzam sie z tym co piszesz. lecz to H@ podejmują decyzję czy przyjąć kogoś czy nie. i ktoś może nie mieć dużo godzin a mieć duże zasługi lub cos podobnego. wez to pod uwagę. . i powiec do czego dązysz? złozyłeś podanie i zostało odżucone bo do końca nie rozumiem do czego zmierzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podanie nie zostało odrzucone.. temat został zamknięty póki nie wbiję tych wymaganych godzin. Ale chodzi mi ogólnie o to, żeby była równość między nami, oczywiście zasługi też dają dużo do myślenia i trzeba je brać pod uwagę, ale jednak żeby było fair wobec innych trzeba się tych zasad 3mać wobec każdego. No bo jak to w życiu bywa jedni też mają łatwiej bo są znajomości, układy itp ale myślę, że każdy chce być traktowany na tym samym poziomie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Administracja tj. : HeadAdmin,Opiekun Sieci,Super Admin

 

Administratorzy tj : Admin Serwera

 

 

- - - - -

 

Powyższe grono osób traktuje wszystkich na równym poziomie i nie ma wywyższania, faworyzowania, i "wypychania", na wyższy szczebel znajomych, kolegów, etc.

 

Nie zwróciłem szczerze uwagi na to, kto i kiedy - ale jeśli twierdzisz, że ktoś dostał Admina, pomimo braku wymaganego limitu h na serwerze, to oznacza że zrobił coś dla sieci, coś dla serwera, udzielał się na u@, pomagał Adminom, ( kilka przykładów podałem ).

 

Kryteria które trzeba spełnić są stalowe, z lekką nutką elastyczności, właśnie na takie wyjątki jak wyżej wymieniłem.

 

Pamiętam Twoje podanie, brakowało Ci sporo do wymaganego limitu godzin, a nie przypominam sobie byś zabłysnął jakoś swoją osobą na forum/serwerze ( bez urazy ). Być może zrobiłeś coś o czym mam prawo nie wiedzieć i nie zauważyć tego.

 

 

 

Skarga jest zbyt ogólna...więc jeśli masz jakieś podejrzenia / zażalenia do konkretnej osoby, to wtedy wg wzoru stwórz skargę.

 

 

 

Wszystkich traktujemy równo, czy to jest gracz, który pierwszy raz wejdzie na serwer, czy to jest Admin, który np. złamie regulamin.

 

Nie zażyło mi się tutaj zbanować Admina, ale to dlatego, że niedawno co wstąpiłem na pokład zacnego grona Administracyjnego.

 

Ale zapewniam, że za złamanie regulaminu nawet Admin dostanie bana...lub zostanie złożona na niego skarga.

 

Admini dostają ostrzeżenia...wszystko odbywa się na równych zasadach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...