Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: eAsy sKill#

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'Grozisz adminowi :)'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:4:2066040452'

[AMXBans] Your IP: '176.111.22.95'

[AMXBans] ========================================

 

A więc dostałem od tego admina dzisiaj już drugiego bana, wklejka z konsoli to drugi ban. 

Pierwszy ban był na 30 min za nie wykonywanie celów mapy... Takie małe pytanie jeżeli zombie idzie dopiero do kampy to znaczy ze nie wykonuje celów :>>>>??Chyba należy sie najpierw jakieś upomnienie słowne lub chociażby kick a nie odrazu ban.

Drugi ban to juz całkiem inna historia, otoz admin eAsy Kill# najpierw blokowal mi wejscie do kampy ktora jest conajmniej dwu osobowa a w niej byla tylko jedna osoba, po czym napisalem do niego żeby nie blokowal bo złoże na niego skarge. Po 10 minutach dostałem bana.

Nie prosze o wiele ale jezeli w regulaminie jest na pisane że nie można blokowac to chyba kto jak kto admin powinien pilnowac i dawac przyklad aby te zasady zostaly dopilnowane, a eAsy sKill# nie dosc ze lamie te zasady to jeszcze kara niwinnych zamiast jakie upomnienie czy cos. No bez przesady ak by tak akzdy dostwal bana za nic to by na serwerze gralo 5 osob. Prosze o upomnienie dla tego admina i o unbana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobrze rozumiem , ale jak składasz skargę przedstaw dowody . Jeszcze prosiłbym wypowiedź admina i jego ocenę sytuacji .

 

 

ale jakie dowody?? mam robic ss'a przy kazdej wiadomosci ktora pisze?? to jest chyba nie mozliwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a na przyszlosc moge zapytac jakie dowody sa potrzebne w takich sytuacjach kiedy ejst konflikt z adminem??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...