Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga:

 

2014-01-02 15:10

 

Niedzwiadek

 

Nie posiadam Screen'ów ponieważ nie zdążyłem ich zrobić po tym jak zacząłem tłumaczyć adminowi że popełnił błąd. 

 

Siuraj ^[sIURAKI]^ ; Siurej ^[sIURAKI]^ ; Siuruj ^[sIURAKI]^

To była wina mapy, zblokowało mojego kumpla "Siurej", jakiś inny koleś chyba kolega administratora powiedział tylko że "Siurej" blokuje a tu Niedzwiadek od razu ban... Więc pozdrawiam takie dziecko które nawet nie potrafi ogarnąć gry -.-. Poza tym jest chamski, nie potrafi się dogadać z graczami i poczekać na wyjaśnienia. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie z użytkownikiem wyżęj admin ,,Niedziwadek." nie wie co to regulamin, obraża, blokuje ( chodź sam wszystkich wywala z miejsc ) i  4 bany w 2 minuty. Dwa bany bez podstawne. Dziekuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niedźwiadek. Nie zna sie na regulaminie Gdy poprosiłem go o dowody na zbanowanie mnie powiedział "Że ich nie potrzebuje" a to znaczy że może banować każdego bezpodstawnie ?Chyba nie. Nie zna sie na regulaminie gdy ktoś go wyzwie odpowiada wulgarnie i odrazu banuje nie upominając go nie kicka dla uspokojenia od razu daje bany.Admin jest strasznie nie ogarnięty nie wygląda również na zdrowego intelektualnie przepraszam za obraze lecz inaczej tego ująć nie mogłem.Prosze o ukaranie tego admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I z tego co co czytam o podaniach na admina to admin musi posiadac co najmniej 16 lat. Czytając podanie Niedziwadek. zobaczyłem ze napisał w zakładce wiek : 15 . Wiec mam kurwa jedno zasadnicze pyanie : Co to ma być kurwa za chaos ze taki jebany gówniarz robi taki śmietnik na serwie.?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że Ty Siuruj i Miskof jesteście kolegami z RL'a (widzę po IP), bez żadnych dowodów nic nie zdziałacie.

 

Niestety. 

 

 

 

edit.

Up proszę ogarnąć słownictwo, to nie jest podwórko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie prosze Cb opiekunie serwera o dowody zbanowania nas 3 w tym samym czasie, konkretny powód i dowody.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skarga:

 

2014-01-02 15:10

 

Niedzwiadek

 

Nie posiadam Screen'ów ponieważ nie zdążyłem ich zrobić po tym jak zacząłem tłumaczyć adminowi że popełnił błąd. 

 

Siuraj ^[sIURAKI]^ ; Siurej ^[sIURAKI]^ ; Siuruj ^[sIURAKI]^

To była wina mapy, zblokowało mojego kumpla "Siurej", jakiś inny koleś chyba kolega administratora powiedział tylko że "Siurej" blokuje a tu Niedzwiadek od razu ban... Więc pozdrawiam takie dziecko które nawet nie potrafi ogarnąć gry -.-. Poza tym jest chamski, nie potrafi się dogadać z graczami i poczekać na wyjaśnienia. Pozdrawiam.

 

 

Całkowice zgadzam się z tym co napisał kolega powyżej, dodam ze ten "men'ek" to jakis swiezak i w 100% nie nadaje sie na admina, pochopne decyzje, grozi graczom prowokuje do klutni po czym zbanowal nasza czwórke za to ze niby mamy wulgarne jezyki ^.- hellou?? z gosciem jest cos nie tak. ja sam osobiscie dostalem bana za to ze zniszczylem Laser Mine ktora on sam postawil(admin postail lm po to aby zblokowac kampe a chyba jest to zarbonione) prosze o wyznaczenie odpowieniej kary dla tego ziomeczka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra na skarge nie mamy dowodów dobra Sirej i MIskof odpuśćmy nie ma sensu. Regulamin serwera mówi że admini muszą psoiadać16 lat. Na serwerze jest 15-letni admin prosze albo o odebranie mu admina lub zmienienie regulaminy dla jednej osoby :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brakuje wam rozsądku, kultury jak i ortografii. Co to ma znaczyć "klutni", zapewne też nie jesteście starsi od Niedzwiadka.

 

Ja opiekunem Zombie Moda nie jestem. Czytaj ze zrozumieniem co mam napisane pod awatarem.

 

 

 

Brak dowodów + spam (ostrzeżenia lecą).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...