Skocz do zawartości
Bad ek`

[ZAMKNIĘTY]Która mapa z odmian assault ma zostać?

Rekomendowane odpowiedzi

A cs-assault_1337 wgl jest wgrana tak mi sie wydaje ze chyba nie nigdy jej nie gralem na codzie 200lvl i nie da sie jej nominowac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak moim zdaniem powinien zostac mega poniewaz kazdy za szase na jakies zabicie a na zwylym to kiepsko strasznie grac /wiem ze nie gram ale moim zdaniem tak powinno byc. :D

:aggressive:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mega i zwykły i to na tyle ziomeczki :D moim zdaniem jeszcze eldo dodac powinno bo mi tej mapki strasznie brakuje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cs_assault, jest podstawową mapą, więc mogłaby zostać. Z pewnością usunąłbym bob_assault_militia. Mapa niby fajna, ale brak celów do wykonywania jest lekką udręką. cs_assault_mega, ma zbyt łatwy dostęp do hostów. Gracze często łamią regulamin na tej mapie, stawiając miny przy hostach. Reszta assaultów moim zdaniem jest dobra, wyrzuciłbym tylko te dwie mapy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BOunder na zwykłym assault to jest zbyt mało miejsca na 31 graczy.Polecą skany od ct to już prawie pół tt nie ma a 2 pół jest zabijane przez he.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...