Skocz do zawartości
Gość

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym oznajmic, ze na serverze only DD2 gra malo adminow. Jedynych ktorych spostrzegam to jar|luki, Sy[K]uS i czasami MS-13. Malo kiedy sie zdaza, aby caly czas byl chociaz jeden admin. Przez to jest nie ogar, pelno odpalow i cheaterow. Sprobojcie jakos temu zapobiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest więcej adminów :) ja ostatnio przez tydzień więcej pracuje, ale inni są, albo ich nie znasz, albo w innych godzinach grają :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin nie jest tylko na serwerze ma też swoje życie. Miej admina i zobaczysz. Ludzie nie żyją tylko cs ale też światem realnym

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@pozdruś 600

 

Skoro ktos sklada podanie to musi wiedziec ze ma obowiazki. Ja np niektorych adminow widze na innych servach a czasamo jak do nich pisze na steama to nawet nie odpisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up

 

 

 

Masz racje jeśli dana osoba składa podanie na Admina to musi ten obowiązek spełniać LECZ!!!

 

 

 

Admin to nie robot lub bot który siedzi 24/7 na serwerze.Komu by się chciało siedzieć cały czas na serwerze przy cs.Widzę nie wiesz kolego jak to jest mieć Admina na dd2,jb,zombie czy innym modzie.

 

 

 

Więc kolego zastanów się co mówisz i co piszesz.

 

 

 

ps:ale mam prawo się wypowiedzieć bo byłem nie raz Adminem na dd2 i wiem jakie to jest uczucie (nie tutaj rzecz jasna)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


xMajster

 

Nikt tutaj nie pisze żeby admin siedzial 24/7... ponieważ adminów jest "trochę" wiec praktycznie zawsze ktoś powinien być.

 

Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz :)

 

 

 

Ps Nie widziałem Cie na dd2 chyba ani raz, wiec temat nie dotyczy Ciebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wez nie zaczynaj przeginac paly. Mozesz to normalnie napisac bez jakiego rodzaju emocji.

 

 

A co do tego co napisales to to jest smieszne. Osoba ktora sklada podanie pisze ile dziennie poswieca na cs'a, a jezeli ja widze ze tego nie wykonuje przez kilka dni, no bo ja rozumiem raz, bo np cos wypadlo czy dwa...ale nie kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No mogłoby być kilku adminów, więcej, co wiąże się z większą ilością ogarniętych graczy... Kilku adminów wiecej wyszłoby na dobre serwerowi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 są święta, więc teraz nie każdy ma czas żeby siedzieć na serwerze :) po 2 ja np. mam urlop do 2.01.2014r. :), a po 3 już Ci napisali żebyś pododawał adminów na steam i dowiedział się przede wszystkim kto nim jest:) Zawsze ktoś jest do kogo można napisać, jak nie na serwerze to na steam. A adminów jest ok. 20 to chyba dość sporo? :)

 

 

 

Chyba już więcej spamu nie potrzeba :). Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...