Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs 3 v 3 o Vipa na wybranym serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

                                                        K

o

n

k

u

r

s

o

V

i

p

a

 

 

 

                             

Na

Wybranym

Serwerze

 

 

 

Chciałbym podać mój pomysł na konkurs o vipa na wybranym serwerze, w tym konkursie tworzyło by się

 

 

 

3-osobowe grupy walczące na mapkach aim/awp/fy o dojście do następnej tury.

 

 

 

 

 

     Jakby to wyglądało ? , ktoś z zarządu serwera losował by dwie grupy , które ze sobą mają walczyć, grup mogło by być bardzo dużo , poprostu w takiej sytuacjii było by więcej rund, gry były by odgrywany w weekendy, wygrani przechodzili by do następnej rundy, w sytuacjii gdy liczba grup była by nieparzysta ,usuwało by się grupę zgłoszoną jako ostatnią  ,w finale zmierzyły by się dwie ostatnie grupy które wygrywały w poprzednich meczach w walce o Vipa na wybranym serwerze.

 

 

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    by Hawkeye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł całkiem ciekawy, ale można, by chwilkę odczekać, ponieważ teraz było już kilka świątecznych konkursów :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł nie jest zły, tylko, że ostatnio zakończył się podobny turniej gdzie mieliśmy grupy i nagrodą był steam,premium, vip, więc tak jak napisał Destiny, że warto by było odczekać jakiś czas z tym konkursem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i nie wróci wiencej... :D  też mi się tak wydaje, że powinnismy odczekać troche zanim zrobimy kolejny można powiedzieć taki sam konkurs jak był niedawno

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

i nie wróci wiencej... :D  też mi się tak wydaje, że powinnismy odczekać troche zanim zrobimy kolejny można powiedzieć taki sam konkurs jak był niedawno

 

 

 

 

"I choć tyle się zdarzyło to do przodu wciąż wyrywa głupie serce" :DxD  Nie no fajny pomysł ale odczekajcie jakiś czas.  A jak będzie się odbywał to ja z chęcią wziąłbym udział :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można spróbować. Tylko musisz się tym zająć, bo jeżeli nie to pomysł nie ma sensu . Zrób zapisy i lecimy. Załóż oddzielny temat, ale mówię zrób to na poważnie, a nie, żeby zrobić . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...