Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY][Podanie] OpC*.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OpC*
Wiek: +18
Doświadczenie (w byciu adminem): Pełniłem kiedyś funkcję administatora na czterech serwerowniach (jeśli zajdzie potrzeba, mogę wymienić je na PeWu), dodatkowo dość dawno temu posiadałem własny serwer.
Znajomość AMXX (w skali 1-10): 7.
Staż w CS-ie: 6 lat.
Steam/Nonsteam: Steam.

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/OpC%2A/80.72.40.110:27008/
Dlaczego Ty?: Moja aktywność jest i następna para rąk do pracy zawsze się przyda. Jestem osobą godną zaufania, jeżeli jest jakakolwiek sprawa, która wymaga dyskrecji - można do mnie walić śmiało. Jeżeli decyduje się na napisanie podania o administratora, zdaje sobie sprawę, jakie obowiązki będą na mnie ciążyły. Jeżeli chodzi o ogarnięcie stanowiska, nie mam z tym żadnego problemu, robię to na spokojnie i z dystansem - nie chce się wywyższać nad graczami, admin jest dla graczy, a nie gracze dla admina, zgadza się? Nie należę do osób, które mogły by coś odwalić w sposób bardzo dziecinny, wręcz szczeniacki. Jak widzicie, w punkcie "doświadczenie" napisałem, że miałem już admina, dlatego Moja znajomość AMXX jest wystarczająca, aby w jakikolwiek sposób zaradzić sytuacji na serwerze. Stali gracze muszą mnie kojarzyć, nie jestem z Wami od dzisiaj, gram już trochę, dlatego nie czuje się nieznany. Jeżeli chodzi o kwestię kultury osobistej - zgadza się, czasami może się coś komuś wymsknąć albo poniosą kogoś emocję, lecz Moim zdaniem - pełnienie funkcji administratora do czegoś zobowiązuje, dlatego nie mam zamiaru naginać zasad kultury osobistej na serwerze, jak i oczywiście regulaminu. Jak dotąd, funkcję admina sprawowałem do samego końca, nigdy nie było na mnie żadnych skarg (jeśli były, na spokojnie zostawały wyjaśniane  :D).
Czas, jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Trzy godziny w południe, jestem też dostępny wieczorem od 22 - można zliczyć z 5-6 godzin (oczywiście mam też swoje życie osobiste).
Kontakt: PeWu na forum, steam: VicherrReK
Jeśli będzie trzeba, podam także gadu-gadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAk:

 

-Wymagania spelnione 

 

-Aktywnosć jest

 

-Mily i ogarniety

 

-Zglasza dobrze na u@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam Ci moje tak bo to co napisałeś jest prawdziwe i szczere od a do z.  NO i wszystkie kryteria spełniasz + Dziwny styl gry masz ,,info

 

" może skype lub inny informator :) he

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za daniem Ci admina na okres próbny . Masz dobrą aktywność na serverze , nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń , wszystko ładnie napisane , ale zobaczymy jak to będzie. Wydajesz się spokojną i ogarniętą osobą , ale dla mnie gra na serverze to nie wszystko , musisz dać się lepiej poznać . Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam do ciebie żadnych przeciw skazań. Kulturka jest skill jest :D. Można na próbę kolegę wziąć. A ps tylko zrób tak jak wtedy złożyłeś podanie i zniknąłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...