Skocz do zawartości
Gość

potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna pomoc jakiegoś trochę doświadczonego informatyka lub kogoś kto wie jak to zrobić.

 

Przejdę do rzeczy. Chciałbym ''przerobić '' swojego tableta . Jest to model Archos g9 . Chciałbym go ''zrootować'' lub jak to mówią wgrać na niego jailbreak, modyfikację umożliwiającą kupowanie za darmo w grach . Jeśli znajdzie się ktoś kto potrafi to zrobić niech napisze w odpowiedziach lub zgłosi się na steama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm..  na internecie można znaleźć wskazówki jak to zrobić  na iPhonie.. jaki system na nim posiadasz? Android, windows czy może inny??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hmm..  na internecie można znaleźć wskazówki jak to zrobić  na iPhonie.. jaki system na nim posiadasz? Android, windows czy może inny??

 

 

 posiadam na nim system android , jak już wspomniałem jest to tablet więc może być trudniej , sam próbowałem ale nic nie wychodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


spróbuj się poradzić tymi filmikami

 

 

 

nie jestem pewien czy o to do konca chodzi, ale w razie daj znac poszukam dalej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

spróbuj się poradzić tymi filmikami

 

 

 

nie jestem pewien czy o to do konca chodzi, ale w razie daj znac poszukam dalej :)

 

 

Do 1 filmu , mam nie odpowiedni model , do 2 filmu nie mam pojęcia co robić po nawet nie po angielsku :D  . Ale już wiesz o co chodzi.  Tu masz skype : sigipl1 

 

lub steam : sNaKe! , dodaj mnie to ( oczywiście jeśli chcesz ) pomożesz i zrobimy na bieżąco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w 2 filmiku wystarczy się wzorować na tym co on robi, wejść na odpowiednie stronki i ściągnąć ten program, który on poleca :D daj znac na steam jak wejdziesz to pomyslimy razem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...