Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Niesłuszny ban od admina eR. COD200

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi: Data i godzina: 14:55 27.12.13r.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: eR.

 

Dowody: Niżej wszystko.

 

Świadkowie: -

 

Uzasadnienie: Dostałem bana za "strzał z rakiet przed 7 sec" na cs_italy2. Jednak jest to dozwolone, a przynajmniej nie jest zabronione:

13. 

 Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30 min)

 

 

Nie ma tu uwzględnionej mapy na której grałem- cs_italy2.

 

 

Napiszecie że powinienem wiedzieć? No to proszę: http://multi-head.pl/topic/15779-regulamin-aktualizacja-zakazu-ataku-przez-7s/ Koleś napisał żeby wprowadzić to na każdej mapie, ale zostało to zbagatelizowane. Więc nie ma żadnych podstaw żeby ten ban był słuszny.

 

 

Dla tych co nie otworzą linku: "Na naszym serverze zostało przyjęte , że nie robimy tego na tych 2 mapach . Jak zrobiłbyś to na każdej mapie , to była by zbrodnia .  Bo gra bez dobrego skana to nie gra . To jest ta różnica jak strzelasz przez okno (dust 2002) niż przez ścianę na Eldorado i drzwi na Alexandrii . Na 2002 musisz podbiec aby kogoś zabić poprzez skana , a na tych mapach bez ruszania strzelasz z respa na respa . A chyba nie chcesz padać po sekundzie rozpoczęcia rundy . -.-" Napisał LOVOnany` D. .

 

 

 

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: eR.

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Powod: 'strzal przed 7 sec z rakiet'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:4:1618051952'

 

[AMXBans] Twoje IP: '89.228.19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edit. To że zbugowałem rakietę to bzdura. Jeśli tylko miałbym dostęp do HLTV (chociaż podobno go nie ma) i ten eR. otrzymałby za kłamstwo karę to chętnie bym to udowodnił bo nie łamię regulaminu i zawsze wykonuję cele, a przynajmniej się staram.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gadałem z Er. i mówi że zbugowałeś rakiete. Puściłeś ją przed końcem rundy i w nowej rundzie zabiła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pkt w regulaminie mówi że nie może być używane to na tych dwóch mapkach na innych jak najbardziej można używać rakiet szybciej...

 

Ban niesłuszny. Ban już minął więc zamykam a admina eR poinformuję aby więcej tego nie robił.

 

 

 

Zamykam ban minął, adminowie Cod'a 200 wyjaśnili całą sytuacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...