Skocz do zawartości
Jarked

Ponowne Podanie Jarked

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jarked

Wiek:20

Doświadczenie (w byciu adminem):Mam doswiadczenie ponieważ bylem już adminem i myśle ze sobie poradzę

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

Staż w CS-sie:3

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty:Ponieważ czesto gram w godzinach nocy i brakuję adminów by ogarnać cziterów. A po za tym myślę ze zasługuję na szansę by pokazać ze ogarne jak Admin.Poprawiłem godzinki.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3

Kontakt:Steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.43.106:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem na to podanie by napisać tylko tyle że to jest jakiś pierdolony troll ;D Tylko admina mu nie dawajcie na tym serwerze gdzie gram ... Idz Ty na drugi serwer dd2...

 

Ja nie będę wymieniał powodów dlaczego na NIE. Bo to podanie od tej osoby jest już łamaniem regulaminu xD Przy pierwszym podaniu nie mogłem się już wypowiedzieć a miałem parę faktów a teraz ich nie pamiętam. Czarna, to nie jest odpowiednia osoba na stanowisko admina, to jakieś dziecko i to coś nie może mieć 20lat xD 

 

 

 

Pozdrawiam ;)

 

 

 

A możesz i +3 dać, nwm czego ale dawaj. I powtórzę to jest pierdolony troll ;d HAHA xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz 20 lat.. :) poza tym słabo Cię widać na serwerze.

 

I chciałbym zwrócić się do Twojego powodu dlaczego Ty.

 

Cytuje: "Ponieważ czesto gram w godzinach nocy i brakuję adminów by ogarnać cziterów."

Zawsze w nocy jest jakiś admin, jak nie ja to ktoś inny. I tak jest każdej nocy :)

 

Więc trochę zmyśliłeś.. Nie postarałeś się jakoś w podaniu, żeby zachęcić nas do siebie.

 

Ja jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj miałam okazję pierwszy raz z Tobą zagrać rano i nie przekonuję mnie Twoje zachowanie.

 

Piszesz kwiecistym językiem, gdy emocje Cię poniosą. Jedynym plusem, który wymienię, to Twoje trafne zgłoszenia na u@.

 

Decyzja należy do opiekunów, ale nie zdziwię się jak zostaniesz zdegradowany po jakimś czasie jak kolega RDK.

 

Jeśli otrzymasz admina, to popracuj nad zachowaniem. Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nadal nie jestem przekonany do jego wieku ponieważ udowadnia to nie raz na servie wiec nadal jestem na NIE!

większość powodow podawany przez was to jest wiek nie rozumiem dlaczego miałbym oszukiwać przeciesz mialem admina na tej serverowni ma serverze Cod+Bf4+DD2 i skoro nie wierzycie mi ze mam 20 lat to popytajcie się a i mixy nie raz gralem z członkami administracji.A i godzinki tez mam i myślę ze zasluguje na szanse by sie pokazac i udowodnić ze sobie poradzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już nawet mniejsza z tym czy masz te 20 lat czy nie.

 

Rzadko widać Cię na serwerze, a duża aktywność u admina to podstawa.. :) Dziś grałem praktycznie cały dzień i jakoś nie przypominam sobie, żebyś grał, tak samo wczoraj.. Wejdziesz chwilę pograć i tak to wygląda.

 

Jak już wcześniej napisałem nie widać za bardzo u Ciebie dużej chęci do admina, słabo się starasz, żeby przekonać nas do siebie.

 

Wydaje mi się, że chcesz adma tylko po to, żeby mieć vipa za free.. :)

 

No ale oczywiście mogę się mylić.. :) Ja dalej zostaje przy NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Już nawet mniejsza z tym czy masz te 20 lat czy nie.

 

Rzadko widać Cię na serwerze, a duża aktywność u admina to podstawa.. :) Dziś grałem praktycznie cały dzień i jakoś nie przypominam sobie, żebyś grał, tak samo wczoraj.. Wejdziesz chwilę pograć i tak to wygląda.

 

Jak już wcześniej napisałem nie widać za bardzo u Ciebie dużej chęci do admina, słabo się starasz, żeby przekonać nas do siebie.

 

Wydaje mi się, że chcesz adma tylko po to, żeby mieć vipa za free.. :)

 

No ale oczywiście mogę się mylić.. :) Ja dalej zostaje przy NIE.

 

 

 

Ale ja przegrałem cała noc z soboty na niedziele pamietam ze skończyłem grać o 11.00 przed południem ale przypominam ze musiałem się wyspać a w poniedziałek miałem do pracy wiec nie mogę grać 24h/dobę a jeśli myslisz ze zależy mi na vipię to się mylisz nawet jeśli dostał bym admina to może być bez vipa ja gram nocami chyba godziny mówią same za siebie tego raczej nie mogłem sobie wymyslić.Nie wiem co jeszcze mam napisać ze by przekonać ze mam 20 lat i ze nie zalezy mi na vipię ja proszę tylko o szansę bym mógł udowodnić ze dam sobie radę jako admin ale oczywiście czekam na decyzję opiekunów mam nadzieje ze dadzą mi szansę.A tak przy okazji osama pragnę ci przypomniec ze ty też straciłeś admina ze używanie wulgaryzmów sam się przyznałeś jak zapytał cię jeden gracz dlaczego nie masz admina wiec sam nie jesteś doskonały i idealny ja tu piszesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Duża aktywność admina to podstawa"

 

Mamy rozumieć, że jeśli ma godziny a nie jest widywany przez coniektorych maniaków, to nie otrzyma admina? Co za głupota.

 

Szkoła, praca, życie prywatne.. Sama wyrabiam 7h tyg. tyle ile mogę na obecną sytuację - co nie oznacza, że mam zrezygnować, bo nie jestem 24/7 na serwerze.. Każdy admin poświęca na serwer tyle czasu ile może.

 

W regulaminie nie widzę nakazu grania 24h na dobe na serwerze.

 

A jeśli ktos nie ma życia prywatnego i żyje tylko grą, to niech mówi sam za siebie!

 

 

Silny sam otrzymałeś szansę, poprawy nie widać - a śmiesz odbierać 1 nie wykorzystana innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 temat ten nie dotyczy Osamy więc takie rozmowy sobie proszę prowadzić między sobą na PW.

 

 

Jarked co do Ciebie to obiło mi się o uszy, że nie poprawiłeś swojego zachowania na serwerze i nadal zdarza Ci się obrażać graczy za np. brak wykonywania celów bądź kampienie na respie co w sumie sam często robisz :) Powinieneś dawać przykład innym graczom zanim zdecydowałeś się złożyć podanie. Popracuj nad kulturą i pokaż innym, że zależy Ci aby mieć u nas @. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...