Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pomoże ktoś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mnie oszukał i chciałbym mieć dowody na niego bo jak się nie odezwie do jutra będę zgłaszał to na policję zapewne.

 

 

 

Ale jeśli to są tajne informacje to nic na siłę dziękuję za info ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Jeśli cie oszukał i zgłosisz to na Policje to H@ forum będą musieli przekazać te informacje. Możesz śmiało iść zgłaszać.

 

 

odp:

 

 

 

 

Nie mogę udzielać takich informacji. Do czego Ci jego IP potrzebne. Poza tym ma zmienne IP.

 

 

 

więc jeżeli ma zmienne IP, to H@ nie pomoże. Ponieważ może być on "zalogowany" z Chin, a tak naprawdę siedzi w np. Warszawie. Policja musiała by zdobyć adres IP, komputera. Bo go (chyba) się nie da zmienić. Tylko po tym można go namierzyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmienne IP jest rejestrowane kto w danym czasie je miał więc wszystko można ustalić. I nie możesz mieć Polskiego IP które pokaże ci że jesteśw Chinach. Każdy polski dostawca zaczyna się na inną liczbę Tutaj masz spis który pokazuje jaki początek danego adresu IP należy do jakiego dostawcy. Na końcu każdego IP na tej liście masz np 0/8, 0/16, 0/24, 0/32 co można najprościej wytłumaczyć tak:

 

 

 

0/8 = 255.0.0.0

 

0/16 = 255.255.0.0

 

0/24 = 255.255.255.0

 

0/32 = 255.255.255.255

 

 

 

Jak masz 192.165.0.0/24 to znaczy że w IP zostanie zmieniona tylko ostatnia para cyfr czyli bedzie 192.165.0.122

 

 

 

Jeśli chcesz zmienić kraj musisz użyć socks5 które dobre.. są płatne. A są dobre i są płatne bo nie są rejestrowane logi z połaczeń. Jedynym sposobem dzięku któremu ew. policja go nie znajdzie to gdyby odpalił np. na Win8 wirtualną maszyne np. WinXP zmienił adres MAC, połączył się z VPN który jest tunelowany i zaczyna się od Włoch, idzie przez Niemcy a wychodzi w Rosji, później zmienił socks5 (które też mógł tunelować jak poprzednio tylko inne miasta) i wtedy zaczął szkodzić.

 

 

 

 

 

Ale zapomniałem dodać że jak szkoda wynosi mniej niż teraz ustalone w KK.. nie pamiętam ile to jest strzelam że dopiero od 100zł i wyżej zaczeli by coś działać. A tak to ci powiedzą niska szkodliwość czynu.

 

 

 

Edit: Znalazłem jeszcze takie coś z 2008 roku "Dostawca łącza, czy jest to TP, czy właściciel łącza radiowego, ma obowiązek przechowywania logów ze swojego serwera przez 2 lata" Znając Polskę pewnie zostało to wydłużone. Ale co się dziwić jak sklepy MAJĄ obowiązek trzymać swoją kopie paragonu klienta przez 5 lat. Więc taki dostawca też musi logi trzymać ale nie wiem przez jaki okres teraz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Brawo dla was .......Zostaliście górnikami roku

 

 

 

Odkopujecie temat z grudnia zeszłego roku .........tylko po co ?

 

 

 

Nie macie gdzie już postów nabijać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...