Skocz do zawartości
7aro

brak lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo.. na klasie Generał z 65 zrobił się 1 lvl.. lecz niestety nikt nie chce mi pomóc.. Gracz Elite również tak ma.. Bydlak miał tak samo lecz po zalogowaniu ponownym na serwer miał już lvl a mi nie przywróciło.. Może ktoś pomoże nam teraz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie no super czyli tak lvl nie odzyskam misji nie da się wyzerować czyli stracony czas :D nieźle oby tak dalej tylko żeby teraz zdobyć 9x lvl jak jestem na 1 misji w 3 kolumnie hahaha nie wiem co będę musiał zrobić a wystarczy że ktoś kompetentny wszedł w logi i sprawdził a w szczególności ze wczoraj był robiony beckup

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz misje skasować to zmień najlepiej nick to bd wyzerowany :) A na backup'y bym nie liczył bo nikomu się nie chce pewnie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy VIP jest przypisany do IP czy do Nicku, jesli do nicku to nic z tego...

 

sprawdź to, weź zmień nick, jak bd miał VIP'a to znaczy że jest przypisany do IP, ale wątpię w to bo jak ktoś miałby zmienne IP to nie mógłby mieć konta premium ani VIP'a...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie wiem poco tu kazdy z zwyklych graczy sie wypowiada niech sie wypowie jakis h@ i powie co o tym sadzi bo nie dosc ze co mape sa bugi to jeszcze lvl kasuje i nic z tym nie robia...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się wypowiadam bo mam ten sam problem i czekamy na wypowiedź kogoś wyższej rangi od nas... ale nie mamy ssów więc i tak chyba to nic nie da...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak więc wchodzę dziś sobie na serwer i mam podobny problem, jeszcze 40 minut po pół nocy miałem 68 lvl, teraz muszę zaczynać wszystko od początku? Da radę zwrócić ? Dodam też ze wczoraj zostały mi zrobione ss-y tam chyba powinien być pokazany mój lvl.

 

 

 

 

 

 

 

PS: Level mam, wystarczy ze wpisałem parę razy retry :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio Występują lagi na serwerze i sie dzieją dziwne rzeczy Administracja postara sie uporać jak najszybcej może z tym..

 

CO do wczytywania klas zalezy to od hostingu jak działa jak idealnie nie ma problemu jak sie coś dzieje to się dłużej wczytują na to wpływu nie mamy zbyt dużego. .

 

 

 

 

 

Przepraszamy za Kłopoty..   i życzymy miłej gry :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez ss demka nic nie zdziałacie ale to też winna hostingu więc musicie czekać aż jakiś h@ wam coś powie.

 

//zamknę żeby uniknąć spamu i jak h@ będzie chciał to otworzy to .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...