Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Levele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... !

 

Dziś grając na waszym serwerze wszystko było pięknie i idealnie.. a tu nagle zmiana mapy i z moich 65 lvl zrobił się 1... :/

 

Nie mam ani demka ani ssów niestety bo rozmawiałem z pozdro600... ale może ktoś mógłby potwierdzić to że miałem tyle lvl, mam wykonane prawie wszystkie misje z pierwszego rozdziału i obecnie robiłem 100k dmg i mam jeszcze 70 k do zrobienia.. Pomóżcie proszę, bo nie wiem co mam z tym zrobić... 

 

 

 

Pozdrawiam Peacemaker (Rafał)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bydlak też tak miał.. tyle że jemu reconnect pomógł a mi nie.. :/

 

 

 

Panowie, pomóżcie.. zależy mi na tych lvl a nie chce mi sie wbijać od początku, wiele osób na pewno widziało jaki miałem.. Proszę, pomóżcie..

 

 

 

Gracz .::El!t3::.. miał tak samo, więc sam nie jestem.. tyle że on spadł do 11 lvl, a ja do 1..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mogę tylko powiedzieć, że kiedyś była podobna sytuacja i bardzo prawdopodobne,  że teraz się powtórzyła :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mart_Verum prawdopodobnie też bd mógł potwierdzić bo wczoraj albo przedwczoraj rozmawiałem z nim o misji tej z DMG i może widział który mam lvl.. Są jakieśszanse wgl na odzyskanie lvla ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...