Skocz do zawartości
slashjoe

cziter berpet

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: berpet

 

Godzina, data zdarzenia: 20 stycznia ok. 17

 

Mapa: awp_india

 

Serwer: CS-GO ONLY AWP

 

Link do demka:

 

STEAM_ID/IP cheat'era:

 

Uzasadnienie: Nie posiadam demka, jednak zastanawiało mnie czemu koles posiada staty 100:10, a po mapie porusza sie tak pewnie...Coz moze pros bywa...Jednak w czasie grania na awp_indi wyskoczyl mu taki komunikat: Link:

 

 

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/2d98ea15e6fd9c17

 

 

 

 

 

Wpisalem w google i wyskoczylo mi cos zwiazanego z czitami. Do tego typ zgrywal glupa i zaraz po tym jak zobaczyl co mu wyskoczylo pisal jakies glupie teksty...;]

 

 

W przypadku gdy gracz ma wh prosimy o rozpisanie demka, podanie czasów podejrzanych sytuacji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście koleś zbanowany bez SID i IP, wrzuciłem go na VAC w steam supporcie, a ponieważ w steam supporcie mam ziomka (albert einstein się nazywa #pdk) to jutro dostanie VAC bana.

 

Temat zamykam, czyter ugotowany.

 

A tak na serio: bind przygotowany przez berbecia aka @@August

 

W dodatku "autorką" czita jest OP serwera DD2/INF.

 

 

 

Brak SID/IP, brak dema, za co mamy go zbanować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

 

 

 

Temat został przeniesiony z "Kosz" do "Zgłoś cheatera".

 

 

 

 

 

 

Wpisalem w google i wyskoczylo mi cos zwiazanego z czitami. Do tego typ zgrywal glupa i zaraz po tym jak zobaczyl co mu wyskoczylo pisal jakies glupie teksty...;]

 

 

 

 

tak jak pisze, wpisalem z ciekawosci w google to co mu wyskoczylo. Wyskakuja czity wiec co zle zrobiłem?...Po co robic tego typu bindy (jesli to bind) dla podniety?...pfff

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie sadzisz ze sprawdzając ten "wpis" w google wykazałem sie jakimś zainteresowaniem?...Nie mam admina wiec mogłem to olać i grac dalej jak inni. Znalazłem w sieci coś związanego z "czitami", zgłosiłem z czystego głupa na forum.  Czy to oznaka by robic ze mnei glupka na forum czy tez jakas chec dzialania...Zreszta wali mnie to;]...A ze tal spytam z czystej ciekawości widziałeś jak koles gra?;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że widziałem jak gra ALE tylko jeśli mówimy o berpecie jakiego znam (czego nie da się potwierdzić bo w zgłoszeniu brakuje SID i IP).

 

 

 

Nie, nie, nie odbieraj tego w taki sposób. Otóż moja reakcja polegała na tym, że zgłosiłeś "czitera" na podstawie śmiesznego bindu, co było powszechną praktyką jakieś 8 lat temu (w sensie, że jakieś 8-10 lat temu czity takie bindy faktycznie wyświetlały). Nie dodałeś dema, nie dodałeś SID gracza ani jego IP. Dlatego, nie odbierz tego źle, ale musisz być naprawdę nowy ;)

 

 

 

Dlatego - jeśli uważasz że ktoś gra na czitach, polecam nagranie mu dema. Zgłoszenia są za darmo, wystarczy rozpisać i werdykt masz za free. Postawą jednak jest skopiowanie sid lub ip gracza, bo choćby nawet berpet odpalił, nie mam jak mu dodać bana :)

 

 

 

Jak masz jakieś pytania, zapraszam na priv. Unikniemy spamu a co nieco Ci wyjaśnię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi @@slashjoe ..

 

Od początku mojego wejścia na ten serwer był płacz, że jestem odpalony, to nie mogłem wykorzystać sytuacji, żeby się nie pobawić :)

 

Oczywiście nie odmawiam Ci możliwości udowodnienia mi, że jestem odpalony! Nawet napiszę więcej! Dam Ci link do HLTV, żebyś mógł rozpisać na mnie demko i żebym został zbanowany :)

 

Oto on: http://d1.hltv.org.pl/23589

 

Żeby dodatkowo ułatwić Ci zadanie podam Ci moje dane:

 

SID: STEAM_0:0:29765425

 

IP: 91.231.246.128

 

 

 

Powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...