Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]reaper

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie tej klasy ta klasa jest zbyt mocna najlepiej jak odebrac jej 1/10 po co ma byc 2ga badz 3cia klasa ktora mam 1/10 w dodatku ma eliminator.. to juz sie robi bez sensu kazdy tylko bedzie gral tymi klasami jest to jak dla mnie zbyt przesadzone... ta klasa posiada jeszcze początkowo mocne staty... 2 rakiety i eliminator,skok mu zostawic a wywalic 1/10z m4 bo to juz jest przesada klasa ma z kazdej po troche... na serw wprowadzacie same klasy 1/x na zabicie lepiej by bylo jak to by byylo w perkach niz w klasach :) tyle z mojej strony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Racja. Te nowe klasy to podróbki starych.

 

 

Prorok to ulepszony chorąży np.

 

Nie podobają mi się w ogóle:/ Lepiej zamiast dodawać nowe klasy to zrobić balans starych.

 

 

 

I jak jeszcze wyżej napisał że każdy będzie grał tymi klasami. Zdecydowana większość gra klasami he 1/3 lub takimi z dmg+. 

 

Np. saper z +15 (!) dmg z p90 które z tym zbliżeniem ma taki rozrzut że ledwie co plus miny, druga broń i jeszcze all granaty:/  Plus dla niego że można kłaść miny w przejściach- ale żeby można było przeskoczyć.. Nie gram tu nie wiadomo ile, ale jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktokolwiek dostał bana za miny nie do przeskoczenia, a jest takich sytuacji multum. CS chociażby na którym dojście do hostów bez wpadnięcia w minę graniczy z cudem lub 5 krotnym skokiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reaper został edytowany i jest już dobrze zrobiony. Ja już żadnej klasy 1/? na zabicie z broni nie wprowadzę chyba że aquax.

 

//zamykne gdyż wyjaśniłem bo edytowałem klase.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...