Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]OST i TS

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry na wieczór wszystkim użytkownikom  TS.

 

1. Nick na TS: OST

2. Wiek 21 lat.

3. Doświadczenie: Uczę się. W ostatnim czasie dużo czasu poświęcam, aby przebywać na TS. Czytam fora oraz różne poradniki związane z TS. Ostatnio postawiłem bota na kanale kolegi gdzie dzięki jego uprzejmości śpiewaliśmy sobie do piosenek puszczanych przeze mnie :)

4. Mikro(obowiązkowe): Jest! :P

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: 3h będzie no i przebywanie na androidzie (TS)

6. Dlaczego właśnie ty: Jestem miłym pomocnym i skromnym człowiekiem pochodzącym ze Śląska :)

7. Co wprowadzisz na naszego TS: Chciałbym wprowadzić częste śpiewanie bo mamy tutaj osoby z prawdziwym darem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostin. Jesteś skomplikowanym przypadkiem. Prawdopodobnie wiesz o czym mówię. Ostatnimi czasy raczej starałeś się swoimi wypowiedziami i aktywnością na forum oczerniać sieć i jej władze. Być może robiłeś to w dobrej wierze, być może czułeś się skrzywdzony, być może po prostu to była złośliwość. Niestety w związku z powyższym nie dam Ci szansy na ts, popracuj nad poprawą Swojego wizerunku a do tematu będzie można wrócić.

 

Odrzucam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...