Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanie sula.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS: Sula.

 

2. Wiek: 16 w sierpniu 17

3. Doświadczenie: Miałem kiedyś własnego teamspeaka więc wydaje mi sie że ogarnę.

4. Mikro(obowiązkowe):  Tak, mam mikrofon.

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?:  W nocy siedze praktycznie od 20-4 rano ;d W dzień jak jestem na kompie to też cały czas

6. Dlaczego właśnie ty:  Chciałbym dać jeszcze wiekszy kawałek serca tej sieci! Sądzę że jestem pomocny i spokojny, nie lubie spin. No chyba że z lovo. :) Myślę że spokojnie ogarnąłbym tą posadę i pomogl H@ którzy maja czasem niezly spam na ts :)

7. Co wprowadzisz na naszego TS: Hmm przede wszystkim kulture, ponieważ ona bardzo ubolewa w ostatnich czasach. :) Postaram się żeby każdy był do siebie mile nastawiony i nie było żadnych spin. :) Oczywiście również wezmę na siebie troche cięzaru z bark H@ i on będzie mógł poświecić więcej czasu na ogarnianie serwerów a nie bedzie wysluchiwał spamu na ts3 :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. Aktywny na ts , forum jak i na serwerze  dd2. uważam ze skoro tyle rang ogarnia i nie ma sie do niego zastrzeżęń to można dać mu kolejną range bo myśle ze ogarnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powinnienem być na Nie gdyż :

 

Napisał bajke , wyciskał poty przez godzine , na siłe pisane nie szczerze bez sens

 

"Krótko zwięźle i na temat"

 

-- Na ts jestes w nocy gdzie nasi userzy są troche mniej aktywni.. "trochę"

 

-- Jeżeli siedzisz 20-4 jesteś nie wypoczęty co powoduje , że jesteś agresywny i nie cierpliwy z kolei to sprawia , że tworzą się konfilkty których tak nie lubisz

 

-- I kolejna ranga do kolekcji , ale po co?

 

 

Ale jestem na tak bo jest miły i ogarnięty <3

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Chłopie wbiłeś na Nasz kanał, przeklinałeś, wyzywałeś. Więc werdykt jest oczywisty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że masz wiele pozytywnych opinii podanie odrzucam. Masz wystarczająco funkcji w sieci i wiele do ogarnięcia. Zajmij się tym czym powinieneś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...