Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Prosze na to dowody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Suczysyn

Godzina, data zdarzenia: 14 :30 24.12.2013r

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: 82.160.150.181'

Uzasadnienie:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: eR.
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/
[AMXBans] Powod: 'strzal przed uplywem 7 sec'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:4:241508725'
[AMXBans] Twoje IP: '82.160.150.181'
[AMXBans] =======================================
 
HAhahahahaha koles strzal ? czlowieku nie ma takiego czegos jak jest to ja prosze na to dowod ze ten strzal byl z przed 7 sek i prosze mi to wytluszczonym drukiem pokazac w ktorym akapicie regulaminu to jest napisane nie ma takiego czegos jak strzal z przed 7 sek padles to juz nie moja wina .... Jest takie cos jak SKANOWANIE przed 7 sek a to byl strzal przez dziorke  w drzwiach wiec tu masz problem admin eR niepotrafi pogodzic sie z tym ze pada tak szybko prosze to wyjasnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega ma racje. Er to twój błąd nie skanujemy itd tylko na mapach eldo i alexandra na dd2 można itd. 13.  Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30 min)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kolega ma racje. Er to twój błąd nie skanujemy itd tylko na mapach eldo i alexandra na dd2 można itd. 13.  Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30 min)

 

 

A wiec co czeka kolega za to ? i czy za to moze wyleciec z progu takiego jak jest bycie adminem na servie cod mod 200lvl ? bo ja z wielka rozkosza zloze skarge :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...