Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Odwołanie JaforeK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: JaforeK

 

Godzina, data zdarzenia: wczoraj ok . 20 : 30

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: 178.36.52.236

 

Uzasadnienie: Więc tak . Gdy po krókiech przerwie w cs wbiłem sobie na codmod`a miałem staty 0 : 6 nie oddałem nawet 3 strzałów i od razu zostalem zbanowany . Następnego dnia ( dziś ) złożyłem prośbę o ub dając sscreeny ale nie oagrnialem , że trzeba zrobić tga , nie wiedziałem co to jest :P , teraz raczej wiem ( ss http://speedy.sh/QjSmZ/SS.rar ) , bardzo mi zalezy zeby nadal grać na tym servie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To powiedz mi ktoś jak zrobić to TGa bo ja się zaraz zabije ... ( i tak an marginesie to jest 5 ss ... )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tga masz od początku jak ci admin zrobi jak nie bedziesz nic przy nich ruszał to nadal będą w formacie tga

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja naparwde nic przy nim nie ruszalem ;x , tylko go otworzylem i to zobaczylem jedyne co zrobilem to jak mi się otworzyło w paincie to go maznąłem ale nie zapisałem ;x , ja zmienilem jzu wczesniej nazwe tego ;x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...