Jump to content
pionteczekessa

Kilka propozycji/próśn

Recommended Posts

Witam, mam parę propozycji oraz jedną prośbę, zacznę od prośby. 

 

Logo na forum jest trochę za szerokie i przy przeglądaniu tematów, forum mi się przesuwa w lewo, co jest trochę niekomfortowe. Prosiłbym o zmniejszenie loga. Następnie można zmienić bannery na rotatorze (czy jak się tam to zwie), chodzi mi o to: kliknij tutaj. Nikos zrobił takie bannery, więc skoro są to można je wgrać dla odświeżenia. Następna propozycja wiąże się z fanpage na facebooku. Można by zamieszczać na nim załóżmy co tydzień lub co miesiąc jednorazowy kod, pozwalający aktywować vipa lub premium na jakimś serwerze, zyskalibyśmy parę lajków i być może kilku nowych graczy. Kolejna propozycja to założenie serwera minecraft. Chętnie bym się nim zajął (wgrał mody, pluginy, zbudował mapę), ponieważ mam dosyć dobrą wiedzę na ten temat.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Propozycje dobre :) Jestem za . Najbardziej za tym "Następna propozycja wiąże się z fanpage na facebooku. Można by zamieszczać na nim załóżmy co tydzień lub co miesiąc jednorazowy kod, pozwalający aktywować vipa lub premium na jakimś serwerze" 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Dobre propozycje to są jak najbardziej jestem na TAK ,a z tym logiem masz racje jest niewymiarowe trzeba troszkę przyciąć,i będzie git. :)

 

I jeszcze do tych propozycji bym dodał AmxBans ponieważ kiedyś było a teraz po kryzysie sieci nie ma tego

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...