Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][UB]Prosze o szybkie odbanowanie bo cos nie halo z tymi adminami :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Powod: 'tak'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:20208373'

[AMXBans] Twoje IP: '87.99.40.168'

 

 

 

A sytuacja wygląda tak. Serwer only dd2. zostało bodajże 45sekund do końca rundy bylem przy anarchii (miedzy środkiem a dl) zobaczyłem ze paka padła w trupie na B to zacząłem tam biec, podkreślę 4 bądź 5 osób stało przy anarchii nikt nie pobiegł, wszyscy padli zostałem sam. Jestem przed trupem, dostaje kicka z wytłumaczeniem ' 1 '. Zdenerwowałem się i pisze do admina fakt ze z wulgami ale niech nie wyrzuca skoro jest nie ogarnięty w grze... dostaje głowę i wkurwiony wyrzuca... moze nie chce odbanowywania bo ban 30minutowy za wulgaryzmy siada... ale niech kurwa otworza oczy i niech ogarna innych ludzi... ktorzy siedza nocami na respie i nie wychodza dalej niz srodek... Dziekuje. Widzimy sie za 30min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego pomyliłem się co do kicka, nie ty miałeś go dostać, takie rzeczy się zdarzają.Chciałem cię od razu przeprosić, a tu taka wiązanka, zacytuję -co ty... odp...... poj......ci sie w głowie. Tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no bo o*******

s ;) a co to za roznica  ja czy kto inny... co mialo oznaczac 1 przy tym kicku... Ja sobie poczekam ;)

 

 

 

// Na razie tylko upominam. [n-ty dzien]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...