Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie WampirApokalipsy:]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:WampirApokalipsy:]

 

Wiek:21

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Doświadczenie nabyte na kilku serverach na których adminowałem

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):Zależy od waszej oceny skali :) komendy ogarniam ale pluginów nie wiec napisze 8/10 :)

 

 

 

Staż w CS-sie: w cs gram z przerwami około 6 lat

 

 

 

Steam / NonSteam:gram na waszym serverze na nonsteam tylko dlatego że ma fajniejsze modele broni i nie chce mi sie ich przerzucac na steam:) jeżeli wymagany jest steam to mogę spokojnie zacząć grać na steamie

 

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/WampirApokalipsy%3A%5D/80.72.40.110:27008/

 

 

 

Dlaczego TY .!:tu można by było napisać zwyczajną oklepaną regułkę w stylu "bo jest dużo czitów" albo "gram dużo" lub "gram w nocy kiedy brak admów" lecz ja chce zostać adminem po to żeby odciążyć tych adminów którzy pilnują porządku na serverze. zawsze przecież przyda się dodatkowy użytkownik który zrobi ssy kiedy inny admin akurat bedzie grał lub sprawdzał kogoś innego. do tego im wiecej adminów tym lżej im grać ponieważ jak jest 1 admin na serverze a dużo cziterów to zazwyczaj nie ma nawet czasu spokojnie sobie mapy zagrac bo musi sprawdzać graczy, robić ssy i banować.

 

 

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:w tygodniu w godzinach nocnych (od 0:30-4 lub 1:00-4:00) a w weekendy okolo 5-10h lub cały dzień :)

 

 

 

Kontakt:Skype:infodoboga.

 

             steam:infodoboga

 

             jak mało to i nr tel podać moge :DD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm . Rozmawiałem z Tobą na Ts , wydajesz się miłą i ogarniętą osobą z doświadczeniem . Aktywność na serverze masz bardzo dobrą , zgłaszasz na u@ , ale moim zdaniem jesteś jeszcze z nami za krótko . Daj się poznać innym , na tą chwilę neutral .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na neutral :) , powody ??

 

 

 

-Jestes za krótko

 

-Daj się poznać ^^

 

 

 

Ale jestem bardziej na tak :) ! Rozmawiałem z tobą i jestes ogarnięty , miło mi się rozmawiało mam nadzieje na więcej ! :D

 

 

 

 

 

Jeszcze pograj trochę z nami , pogadaj na ts i wtedy złóż podanie. ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam na Tak a dlaczego? W wymaganiach nie ma kto ma być krótko kto ma być długo z nami. Wymagania są jasno rozpisane i ten gracz je spełnia... Dlatego też poszedł w stronę wyższej rangi...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...