Skocz do zawartości
#RELOP

Nowa ranga na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak zrobić rekrutację na RoundSound'era, czyli osobę zajmującą się robieniem rs'ów na serwer. Taka osoba musiałaby mieć dobry kontakt z rzeczywistością i być "na czasie". Na takie stanowisko wystarczyłyby 2 osoby. Co miesiąc te osoby robiłyby rs'y na serwery. 

 

 

 

Wymagania na RoundSound'era:

 

 

 

 

- Umiejętność obsługi narzędzi do obrabiania muzyki.

 

 

- Dobra znajomość najnowszych kawałków.

 

 

- Komunikatywność i otwartość.

 

 

- Brak warnów na koncie.

 

 

- Sprawne posługiwanie się programami, m in. Audacity.

 

 

 

 

Wzór podania o RoundSound'era:

 

 

 

 

 

Imię:

 

 

Wiek: 

 

 

Preferowany rodzaj muzyki:

 

 

Programy w stosowane w obróbce dźwięku:

 

 

Link do przykładowych stworzonych przez Ciebie rs'ów:

 

 

 

 

Co wy na to? Moim zdaniem jest to ciekawa propozycja, która by pomogła w rozwijaniu serwerów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie nie . Każdy kto chce zrobić rs na serwer może na pisać do aq i on je wrzuci zapewne. Dużo dzieci by na tą range leciało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak dla mnie nie . Każdy kto chce zrobić rs na serwer może na pisać do aq i on je wrzuci zapewne. Dużo dzieci by na tą range leciało.

 

 

Muzyka na serverach jest zmieniana po bardzo długim czasie , a to czy dziecko czy nie , wyszło by w praniu . Moim zdaniem bardzo dobry pomysł , co miesiąc nowa muzyka . Pomysły które taka osoba by dawała , musiały być zaakceptowane przez nas , czy nam się podoba czy nie. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak dla mnie nie . Każdy kto chce zrobić rs na serwer może na pisać do aq i on je wrzuci zapewne. Dużo dzieci by na tą range leciało.

 

 

Ja na to polecę :D Ja w końcu z Neutronem robię rs'y więc lecimy na tą rangę :D

 

Pomysł dobry tylko jakąś trafną nazwę wymyślić trzeba ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

 

Przyciąć nutkę to nawet przez neta można,Więc to nie jest takie trudne :)

 

A jak ktoś słucha jakiegoś radia internetowego i z audycji prezentera wyciąga PlayListy z nutkami.To troszkę ich ma.

 

Serwery będą fajniejsze jak co miesiąc lub co określony czas będą wgrane nowe nutki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry pomysł.

 

Jestem za tym aby ta ranga została dodana.

 

Myślę że tu nie potrzeba jakiś wielkich umiejętności,więc nie będzie problemu ze znalezieniem pasujących :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie ta ranga jest zbedna kazdy moze tworzy Rs I zadne nie zostana pominiete a wybierane sa najlepsze. moim zdaniem ta ranga na forum jest zbedna 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem to już gdzieś na jakimś forum i bardzo przydatna grupa. Co miesiąc ( na święta ) o rs'y nie musimy się wtedy martwić bo dane osoby na dany serwer będą je robić.

 

 

 

Duże TAK !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@relop spokojnie jak h@ ogarnie serwery itd to zapewne to zobaczy nie refujj non stop ani nie denerwuj się !. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...