Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina MS-13

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer Gun game

 

 

 

Data i godzina: Przed chwilą. 11.12.13r. 14:25

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Admin MS-13

 

Dowody: http://www.speedyshare.com/2hpfY/Screeeeeen-1.bmp

 

 

http://www.speedyshare.com/J7FfC/screeeeeen-2.bmp

 

Świadkowie: hltv, poniewaz inni gracze to glównie odpaly

 

Uzasadnienie: Admin

jest po to, zeby zapelniac sloty chyba tylko, bo kolejny raz pisze do niego o tym, ze graja odpaly reakcja ? 0 jakiejkolwiek, ma to kompletnie brzydko mowiac w du*ie, od kilku dni pogrywam na GunGame i za kazdym razem gra ktos odpalony, admin sobie siedzi na specie i co? nic nie robi, moze nabija godziny ? moze ma cos nie bardzo z glowa? 14 lat gry w csa jak napisal w podaniu to chyba gral w mario bros, bo w csie nie grzeszy spostrzegawczoscią. Proszę odebrać gosciowi adma, bo to on jest po to, zeby banowac, karac, ogarniac, a nie po to, zeby nic nie robic. Sporo z was zna mnie i pamieta, ze znam sie troszke na tej grze, wiec potrafie ocenic czy ktos odpala czy nie, a admin jak widzialem potrafi zrobic SSY mi, ale jak ja pisze o tym, ze jest odpal to juz niestety nie potrafi nic zrobic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego widzę masz cały czas żal do mnie o te ss-y co ci zrobiłem. Zapewniam cię, że nie siedze bezczynnie, a dla ciebie co druga osoba jest odpalona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie ten admin naprawde nieogarnia. Ssy zrobiłes rzulfowi potym jak ja napisałem na u@. Dałes sie podpuscic, bo go znam i dla fanu napisałem.  co do samego adminowania to tez zauwazyłem ze reaguje z opóźnieniem.  Juz nie mowie o cziterach, bo rozumiem ze chce sprawdzic dokładniej. Kiedys na onlydd2 10 min gosciu trollowal na mikrofonie. Był wielki spam z tego powadu na sayu nawet.  Dopiero po dzisieciu min dostał kare od Cb.  Dla mnie poprostu sie nie nadajesz. Apeluje do h@ o jakos a nie ilość adminow. 

 

 

 

Ten dział nie jest dla Ciebie . /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rzulf nie rób takiego diss'u na MS-13 bo on wie co robić a jeżeli ci coś nie pasi nagraj te "odpały" jak będzie grał takowy MS-13[adonai29] i zobaczymy czy siedzi tak bezczynnie . Sam ma przypadki że o jedne ss'y czli 1 min roboty na forum jest ostry diss na adma .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra, rozumiem Ciebie, ale może admin nie miał czasu żeby sprawdzać graczy ponieważ musiał coś zrobić w domu ? Jeśli widzisz czitera a admin nie reaguje to możesz wrzucić demko gracz który lata odpalony, nie wiadomo dlaczego admin nie reagował, może sprawdzał kogoś i nie widział nic podejrzanego u tych graczy którzy byli wg. Ciebie odpaleni.

 

A taki dowód co Ty dodałeś nie mogę nazwać dowodem, hltv jeszcze nie działa więc nie wiem co z tym zrobić zostawię to innym, ale skarga z tymi dowodami jest bez sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się tutaj ponieważ jestem częstym świadkiem jak MS-13 siedzi na serwerze i nic nie robi. Albo tylko piszę na say. To nie jest wcale fajne, jak siedzi na tym spectcie żeby tylko nabijać h, to to się mija z celem. Już nie raz przy MS-13 na serwerze, cziter potrafił grać z 10 do 15 min. I dopiero po takim czasie była reakcja. Sądzę, że tak się nie robi ponieważ takie zachowanie zniechęca tylko do jego osoby. Gdyby to się zdarzyło raz góra dwa to nic bym nie mówił. Ale to się zdarza bardzo często. Nie mówię, że zawsze, ale często bo też widziałem wiele razy jak cziter zdążył pograć przy MS-13 nawet nie 30s. Myślę, że skarga jest słuszna może to zmusi admina do mobilizacji. Pozdrawiam.

 

 

 

//Nie jesteś świadkiem tego zdarzenia, więc jakim prawem się wypowiadasz?! pkt.// Bad ek`

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to jaki mialem dac inny dowod skoro jak napisales hltv nie dziala? moze telefonem bede nagrywal nastepnym razem i wrzuce na forum? Zastanowcie sie bo nie macie zadnego pogladu na serwer GG nikogo z was tam nie widzialem, a bronicie kolegii jakbyscie grali tam conajmniej kilka h dziennie. Od kilku dni kiedy nie wbijam, zawsze gra ktos odpalony, mam ogromne doswiadczenie w tej grze, wiec potrafie rozpoznac kto gra na wh, a tymbardziej gosci, ktorzy na aimie biegaja, a admin spi. Moze mial cos do zrobienia w domu? dziewne, w takim razie za kazdym razem jak jest na serwerze to robi cos w domu, jesli nie ma czasu na to to niech zrezygnuje proste. hahaha "dla Ciebie co druga osoba jest odpalona" gra masa odpalow, wchodza notorycznie, a Ty co robisz? nic. Po tym co napisales mozna wywnioskowac, ze widzisz co pisalem i masz to w du*ie bo nie reaujesz w ogole.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzulf jak dla mnie to ty myślisz że admin to nie ma życie i ma na każde twoja zawołanie że ktoś jest odpalony banować? Może poszedł się załatwić lub ktoś zapukał do drzwi. Pomyśl czasem kolego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ziomek ale nie mowimy o chwili. Wiadomo ze nie zbanuje w 15s. Ale jesli są sytuacje ze przez 15 min odpaleniec gra, to juz sie mozna wkurwic. Jak juz jest na serwerze to niech poswieca ten czas serwerowi. A nie siedzi godzine na specie i przez 45 min sprząta pokoj, albo z psem na spacerze. :)

 

 

 

Ziomek, ale nie wypowiadaj się w dziale nieprzeznaczonym dla Ciebie i nie dotyczącym Ciebie. Kolejna Twoja wypowiedź to kolejny pkt. /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spliff jest cheater to twoim obowiązkiem jest zrobić demko na niego jak admin nie reaguje. A zapewne ms 13 na pewno miał powód do afka. Nigdy się nie spotkałem żeby afk siedzial.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to dziwne, bo kiedy nie wbije, i gra odpal, za kazdym razem pisze na u@ i za kazdym razem jak widac kolega ms-13 jest zajety, skoro jest tak bardzo zajety to po cholere w ogole skladal podanie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim obowiazkiem? Z własnej nieprzymuszonej woli moge nagrac demko. i myslisz ze bede specjalnie siedział na serwerze zeby nagrac jakiegos czita? Pewnie wtedy by dopiero admin zadziałał i kicka mi sprzedal za specta :D   Dobre rozumowanie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Były sytuacje kiedy admini siedzieli na spect a nie był ich przy kompuerach. Sytuacja ta została kategorycznie zakazana i więcej się nie powtórzy. Przypuszczalnie chodzi Wam o sytuacje z tamtego okresu. Apel do adminów został wystosowany kilka dni temu. Co do ss'ów dla kolegi Rzulfa. Przyjacielu pamiętasz zapewne sytuację kiedy byłeś oskarżany o wh. W związku z tym Twoja gra potrafi wzbudzić podejrzenia.

 

Spliff za wprowadzanie admina w błąd powinieneś zostać ukarany, tak dla beki zgodnie z Twoja nomenklaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Consec miałem na mysli to, ze bodaj od tygodnia gram czesciej na GG i kilkakrotnie juz zdarzalo sie, ze gosc siedzial na spec i nic nie robil. Niestety takie są realia jego adminowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to zrob demko i wrzuć na forum. Jesteś takim asem, że nie potrafisz zrobić demka?

 

 

moze telefonem bede nagrywal nastepnym razem i wrzuce na forum?

 

 

Nie potrafisz demka nagrać? Telefonem chcesz nagrywać? Zaraz zacznę Ci brawo bić. Kolejnym razem, jak chcesz coś udowodnić, to podaj dowody, a nie ss'y które o niczym nie świadczą. Dla mnie te dowody, to nie dowody. Tak tylko dodam, żebyś nie musiał demek kręcić na telefonie. Jest coś takiego jak konsola, odpala się tyldą ( to pod Esc.) i tam się pisze ' record "nazwa" ' i potem wystarczy wpisać ' stop ' . skomplikowane, prawda? Skarga bez dowodów. Żegnam ozięble i nie pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.rzulf niech H@ sprawdzi w bansie co ja robiłem. Jest wyraźnie napisane, że nie siedziałem bezczynnie!!

 

2.Neymar, kiedy przestaniesz mi w końcu rzucać kłody pod nogi. Tak bardzo cie boli, że dałem ci bana za kulturę i w twoim podaniu byłem na NIE!!!

 

 

 

 

Spliff- pytam się kim ty jesteś, żebyś oceniał jakim jestem adminem. Niech zrobią to osoby, Które grają codziennie. Człowieku nie widziałem cię ani razu na serwerze!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra Kociaki nie spinac sie !!

 

 

 

Zaczne od tego ze zostalismy uprzedzeni by nie siedziec na spec bezczynnie ,czasem zdarzy sie wyskoczyc do wc czy cos . To jest tylko gra , a administrator to tylko Czlowiek nie maszyna ...Wszystkiego nie da sie zobaczyc co piszecie , Wystarczy raz napisac a nie jak kolega zaznaczyl spamowac na serwerze od tego jest U@ . Neymar widze wszystko Cie boli co nie idzie po twojej mysli ... Zaczynasz spine a pozniej piszesz by wyluzowac ... (Wiesz o czym mowie ) . Koniec kropka moje zdanie brzmi ze 

 

 

adonai29

znany jako MS-13 jest dobrym adminem wrecz jest najaktywniejszym administratorem na dd2/Ggdm  i radzi na tym stanowisku bardzo dobrze .

 

 

 

Pozdrawiam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...