Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ODWOLANIE RYJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kochani,zwracam sie z prozba odwrocenia mi bana ktory dzisiaj zaistnial gdyz nie doszlismy do porozumienia z MS-13,mianowicie chodzi o to ze wczoraj dostalem bana na 1 dzien i owszem czekalem az minie alen ie widzialem dokladnie kiedy wiec dopiero dzisiaj pozwolilem sobie wejsc i grzecznie siedzialem na spekcie gdyz widzialem ze MS-13 siedzi na serwerze.Tak wiec siedzac na tym spekcie (absolutnie nie wchodzilem do gry) pytalem sie MS-13 kilkukrotnie czy juz mi minol ten ban a jesli nie to czy by mogl mi powiedziec kiedy minie to dopiero wtedy wejde.Niestety nie doczekalem sie odpowiedzi tak wiec nadal czekalem,az tu nagle ni z gruchy nie z  pietruchy wyskakuje mi nowy ''kwit'' na tydzien.Kurcze sobie pomyslalem ze cos namieszlaem,ale po krotkiej rozmowie na stemie z MS-13 doszlismy do wniosku ze chyba mozna potraktowac mnie w tej kwesti ulgowo stad Moi kochani ten temat :) Dziekuje za odczytanie postulaty bede wdzieczny za rozpatrzenie mojej prozby ( motywuje ja tym ze cierpie na bezsennosc i lubie sobie grac o 4 rano a nie wiele jest serwerow dd2 z tak mila atmosfera jak tutaj :) )

 

 

 

POZDRAWIAM RYJ !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz UB wracaj do gry bezsenny ryju.

 

 

Na telefonie nie mam narzędzia moderatorskiego. Zróbcie to za mnie. Dziękuję ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...