Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]questy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z questem , muszę uratować 5 hostów i jak je uratuje to mi nie zalicza tego questa i nie daje mi 6000expa nie wiem czemu??? co się mogło stać lub co może źle robię???

 

 

 

 

 

Pozdrawiam sunday!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


prawdopodobnie zrobiłeś questa pod koniec mapy... mapa się zmieniła i misje zaliczyło jako wykonaną lecz nie dostałeś expa za nią i niestety nie dostaniesz. nie da się tego cofnąć a H@ nie dodaje expa graczą tak samo nie ma możliwości zakupu doświadczenia ponieważ serwer wtedy crashuje i występują bugi.

 

 

 

A jeżeli nie zalicza ci wcale tego questa jest bardzo możliwe że jest to bug na twojej klasie bądź nicku... jeżeli nie masz dużego lvl proponowałbym zmienić nick i zaliczać wszystkie misje od początku... wiadomo ze lvl też od początku będziesz musiał wbijać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że ja go zrobiłem parę razy i co gów.. Mnie to nie obchodzi wbilem 40 lvl i co mam zacząć od początku bo przez wasz bug nie zalicza mi questa.Ja nie wbijam od początku lvl tylko mi dajecie expa albo usuwacię buga bo ja chce normalnie grać. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...