Skocz do zawartości
K0S4 W N0S

polacy sie wzbogacaja ty tez mozesz sprawdz to

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania stronę internetową z płatnymi reklamami. Strona istnieje od niedawna, więc oferuję dobre zarobki za reklamy. Firma ogłasza, że za reklamy można dostać od 0.001 do 0.02 $, jednak bądźmy szczerzy większość jest z niższej półki kwotowej.Korzystam już od dłuższego czasu i naprawdę polecam.

 

 

WAŻNE: tylko poprzez rejestrację poprzez ten link: https://trafficmonso...ref=AdamoSwir12

Jest to mój link polecający, nie będę ukrywała, liczy się szczerość, więc i ty i ja mamy z tego korzyść.

 

Rejestracja trwa 10 minut, podajesz podstawowe dane, nie musisz się obawiać, że ktoś Ciebie oszuka, ponieważ możesz później uzupełnić dane do przelewu w celu wypłacenia środków.

oglądanie reklam też zajmuje ok 10 min dziennie, wszystko zależy od zaangażowania. Reklamy polegają na odczekaniu 30 sek - 1 min czasu i przepisaniu kodu.

Sam ustalasz kiedy pracujesz.

Jest także inny sposób zarabiania kupujac paczki reklamowej tak zwany "Adpack" które kosztują 50$ a generują nam 110%zysku po 50 dniach czyli 5$ im wiecej masz kupianych paczek tym wiecej zarabiasz.Strona działa od roku i nic nie wskazuje na to że w najbliższym czasie upadnie wiec można śmiało działać na tej stronie. 

Należy raz na 24h obejżeć 10 reklam (trwających 20 sekund) innych uczestników programu aby otrzymywać zarobki z tytułu posiadanych AdPack'ów. Znajdziemy je w surfingu czerwony przycisk na samej górze strony.

Dostępne procesory płatnicze to PayPal, STP (SolidTrustPay), Payza

Wypłaty i wpłaty odbywają się natychmiastowo (instant)

 

Nic nie szkodzi spróbować, zachęcam do rejestracji poprzez link podany przeze mnie. Zrezygnować możesz zawsze, wszystko jest BEZPŁATNE. Jeżeli nie wierzysz przeczytaj regulamin. Strona ma licencje .Strona jest wypłacalna. Jeśli poterzebujesz wiecej informacji odpisz na ten e-mail.

 

 

https://www.youtube....h?v=3JTGkzR-Spw  filmik jak dziala

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...