Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Fasten :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na nie. Powód: potrzebuje obrońcy, nie potrafi obronić się przed słowami krytyki lub nie jest zainteresowany własnym podaniem. W związku z powyższym na serwerze też nie będzie umiał sam ocenić sytuacji.

 

 

PS

 

Co robią moderatorzy na tym forum. Ludzie kolejny raz piszą wątek w tym samym podaniu. To, że było ono zawieszone nie wykasowało Waszych postów. Tym bardziej, że Wasza opinia jest niezmienna. Widzę, że czas ogarnąć stanowiska moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy to ma być żart?

 

Pozdruś napisał w tym temacie 4 posty. Wiem, że Ci zależy na wbiciu jak największej ilości postów na forum, ale nie takim postępowaniem.

 

Zaśmiecasz ten temat, broniąc kolegi (ile Ci płaci za ochronę?).

 

Jestem za tym co napisał El gordo. Tak więc jestem na NIE, osoba składająca podanie, nie potrafi konstruktywnie odpisać na posty związane z jego krytyką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na nie. Powód: potrzebuje obrońcy, nie potrafi obronić się przed słowami krytyki lub nie jest zainteresowany własnym podaniem. W związku z powyższym na serwerze też nie będzie umiał sam ocenić sytuacji.

 

 

PS

 

Co robią moderatorzy na tym forum. Ludzie kolejny raz piszą wątek w tym samym podaniu. To, że było ono zawieszone nie wykasowało Waszych postów. Tym bardziej, że Wasza opinia jest niezmienna. Widzę, że czas ogarnąć stanowiska moderatorów.Obroncy nie potrzebuję ,nie lubie się kłócić i wyzywać z graczami,ale jeśli admin ma wyzywać i kłócić sie z ludzimi to okej za rade.Nastepnym razem zrobie tak dziękuje za radę ;).Byłem durzo razy adminem wieć będę umiał ocenić sytułacje dla twojej wiadomości.

 

 

Obroncy nie potrzebuję ,nie lubie się kłócić i wyzywać z graczami,ale jeśli admin ma wyzywać i kłócić sie z ludzimi to okej za rade.Nastepnym razem zrobie tak dziękuje za radę ;).Byłem durzo razy adminem wieć będę umiał ocenić sytułacje dla twojej wiadomości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:
Nie potrzebujemy polonistów.




 Byłem durzo razy adminem więc będę umiał ocenić sytułacje dla twojej wiadomości



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muszę dodać od siebie, bo nie byłbym sobą.

 

Widzę, że kolega nie odróżnia konstruktywnej dyskusji od kłótni. Kompletnie nie zrozumiałeś moich słów, wyciągnąłeś jakieś dziwne wnioski. Twoja zdolność logicznego myślenia jest na poziomie 6 latka. Słuszna decyzją było odrzucenie Twojego podania.

 

 

PS Życzę powodzenia w kłótniach i wyzywaniach z adminami i gratuluję interpretacji moich słów. Geniuszom mówimy kategoryczne nie. Polokoktowcom też :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...