Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Admini cd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

 

 

 

Zakładam nowy bo wypowiedziało się 3 adminów i zamkneliście.

 

Oczywiście z tym pluginem to była ironia, tylko że teraz tak to mniej więcej działa. Admin powinien w miarę wiedzieć kto ma czity, kto nie. Dobrze że admini są i banują w sumie lepiej tak niż miałaby latać horda czitów po serwie. Powtórzę jeszcze raz, admin powinien mieć dość sporą wiedzę o czitach oraz, pewnie jest, powinien być zainstalowany adminowski wuhacz

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini posiadają wiedzę o czitach , ale nadal nie rozumiem po co założyłeś następny temat? Oczekujesz że admini będą się tutaj tłumaczyć z nietrafionych banów ? Widocznie mieli podstawy do zbanowania graczy , ale tobie to przeszkadza że admin stara się wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafi. Z tym banowaniem za staty to wiem ,że była to ironia z twojej strony i całkiem niepotrzebna. Reasumując jeśli chcesz pomóc adminowi na serwerze to korzystaj z U@ , bo jeśli jest na serwerze jeden admin to naprawdę ciężko jest wszystko wychwycić w mgnieniu oka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę, żeby admini się tłumaczyli, wierzę że robili to co uważali za słuszne. Pytanie jest czy to że się starają wystarcza, bo np. 3 latek choćby nie wiem jak się starał to nie zrobi origami...

 

Chodzi mi o to że tych banów "na wszelki wypadek" jest zbyt dużo moim zdaniem

 

Oczywiście gracze powinni pomagać adminowi, wiem jak cięzko jest czasem kogoś złapać jak się gra (sam adminowałem ładnych kilka lat)

 

Ogólnie na serwerze gra się miło, admini trzymają porządek, tylko chciałbym żeby nie było sytuacji jak dzisiaj, że gracz dostaje bana, wkleja SSY, dostaje UB, wchodzi na serwer i znowu dostaje bana. Oczywiście nie mogę założyc, że za drugim razem był czysty, no ale sytuacja dziwna, prawda?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jest dziwna. Jeżeli jest podejrzenie to się gracza sprawdza i ewentualnie banuje. Ile razy miałeś sytuacje, że gość miał czyste ss i był pewny, że drugi raz nie dostanie bana? Ja sporo. 

 

Druga sprawa, mówisz o wh dla admina. Czy nie jest standardem na wszystkich sieciach ESP?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...