Skocz do zawartości
Gość

Trzy propozycje- bany, regulamin i mapy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Gdy nie ma admina, a gracze np jak teraz gracz Enzo zabija HE na rozgrzewce bo zdobył TG zapewne ze skrzynki to proponowałbym coś takiego. Nie chce się nawet zgłaszać, demka czy napisać tematu bo dostanie pół h bana potem, szkoda zachodu. Można by wprowadzić coś takiego że za zgłoszenie takiego jegomościa dostaje bana od 1dzień wzwyż. Dotyczyło by to przede wszystkim stałych graczy którzy doskonale wiedzą co wolno, a co nie. Tak, tak ja wiem że admini są zawsze, ale akurat trafi się w tym niezmierzonym wszechświecie 1 minuta kiedy admina nie ma, a ktoś odwali coś żeby tylko zdobyć ks.

 

 

2. Można by tak zrobić żeby przy wejściu na serwer wyświetlał się regulamin? Lub po wpisaniu /regulamin pojawiał się? Nie ma dnia gdy ktoś sie nie kłóci o jakiś punkt w regulaminie- głównie miny. Oszczędziło by to spamu, nerwów i "bo ja nie wiedziałem'.

 

 

3. Można ustawić, aby odstęp map nie wynosił 8(podobno tyle jest teraz) tylko np. 15 bo niektóre fajne mapki są grane raz na ruski rok, a w kółko lecą same assaulty, dusty i westwoody. I czasem jakaś inna podstawowa mapka.

 

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze taka mała adnotacja odnośnie chodzenia po hosty. Jest napisane że od 1:00 mamy iść po hosty jednak gracze (szczególnie stalkerzy) mają to daleko, a admini (oprócz 2 może 3) też nie robią nic poza wciskaniem bindów "paka hosty" zakrywających się nawzajem. Także chyba pora aby to egzekwować również wśród kolegów. Zaraz hejty że tak nie jest się pojawią zapewne, ale taka jest prawda i jeżeli ktoś będzie miał wątpliwości udowodnię to. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Ale to już było i nie wróci więcej. Chociaż latek nam przybyło" wałkujemy wciąż to samo. Skoro grane są takie mapy a nie inne znaczy to tylko tyle, że są najbardziej lubianymi. Zabierać możliwość gry ulubionych map na serwerze? Chyba coś nie tak. Zostało już ustalone w niedawnym wątku, że za notoryczne łamanie regulaminu przez graczy podczas nieobecności admina będzie surowsza kara. Bo ja nie wiedziałem nikogo nie zwalnia od przestrzegania regulaminu. Na każdej sieci, choćby najmniejszej serwery posiadają regulamin. Wiedzą to nawet grający kilkulatkowie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daro ale ty masz problemu codziennie zakldasz po 5 tematow i w kazdym placzesz bo tu cie he zabija a bo tutaj stalker jest za mocny a jeszcze tutaj ze z m4 serami strzelasz i jeszcze teraz jakies propozycje...a co do punktu 3 nie chcesz grac jakies mapy wyjdz na te 25 min i zagraj inna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś założyłem kilka bo stwierdziłem że jest kilka spraw.

 

El gordo czytaj ze zrozumieniem. Zwiększenie odstępu to nie zabranie mapy.

 

bloody1 jak Ci sienie podobają te tematy to ich nie czytaj, kliknij przeczytane i wyjdź na 25 minut ;)

 

 

Po za tym zakładam tematy, aby coś zmienić co moim zdaniem jest złe. Ujawniam braki balansu niektórych klas i nie czekam jak ofiara systemu aż coś się zmieni czy nie tylko próbuje do tego dążyć chociaż panuje głupia moda żeby się nie wychylać bo dobrze że jest jak jest, oby gorzej nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...