Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]HE "1/3"

Rekomendowane odpowiedzi

Znana sprawa dla niektórych. Kilka klas ma he 1/3.. niby

 

Problem jest taki że te HE zabijają mnie ZAWSZE. Nie że zabije mnie kilka razy na mape bo akurat tak sie uda. Zabijają mnie ZAWSZE, co do sztuki, co do razu..

 

Myślę że mój nick jest jakoś zbugowany czy coś, lub klasa którą gram bo nie wierzę że mam aż takiego pecha że w 100% przypadkach mnie zabija.

 

 

Niech nikt nie pisze że bagatelizuje to wszystko bo nawet dziś sprawdzałem i przez 4 rundy z rzędu zginąłem od HE tego samego gracza, który nie miał perku z he ani dmg..  Ale oczywiście wbudowane 1/3.

 

Nie wiem co ktoś może z tym zrobić, ale niech ktoś coś zrobi bo nie mogę grać normalnie.. Nie wiem może wykasować mnie z jakiejś bazy lvlów/nickówi dodać z powrotem, nie mam pojęcia, ale proszę o pomoc.

 

Ktoś nie wierzy to można się umówić na mapie on z klasą HE 1/3 i rzucanie w to samo miejsce co rundę i wtedy się przekona..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przed resetem grałem "Namiestnikiem" klasa z 1/3 z HE i powiem ci że raz zabijałem jednym granatem 5osob a drugim razem zadałem tylko 10obrażen graczowi...

 

teraz gram zabójcą także ma 1/3 z Heńka i jest tak samo możliwe ze po prostu masz 100% pecha :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...