Skocz do zawartości
Gość

Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje mają na celu polepszenia serwera, nie dla przyjemności tylko dla lepszej nauki skilla.

 

 

 

1 lepsze respy: na razie wygląda to tak, że trzeba przebiec 1/4 mapy za każdym razem aby kogoś spotkać. Druga sprawa to ze respimy się drużynami tzn kilka osób na raz w jednym obszarze co dla osoby ktora tam jest znaczy automatic ded :D

 

 

 

2 brak ochrony przy respie: to jest tak, że albo jest ochrona i zabija ten co się zrespił albo odwrotnie jak nie ma ochrony. Lepsza jest druga opcja dla samej nauki refleksu, bo zmusza do jeszcze szybszego reagowania, gdy sie respi.

 

 

 

3 ammo: ammo nie może się skończyć, bo jak ktoś wyczerpie 4 magazynki to jest skazany na śmierć. Jestem przeciwny braku przeładowania z uwagi, że normalnie w grze też trzeba kiedyś przeładować.

 

 

 

4 niepotrzebne pluginy: ten serv jest chyba postawiony z niektórymi pluginami z dd2. Ogólnie nie są przydatne, co prawda nie przeszkadzają ale tylko spowalniaja serwer. Co ciekawe pluginu, który pokazuje dmg przy strzale nie ma

 

 

 

5 menu: nie ma wyboru broni przy respie, fajnie jak by rzeczywiście można ją wyłączyć przez ciągłe kupowanie tego samego. Z drugiej strony przydatne jest szybka zmiana po śmierci

 

 

 

6 ptb: ogólnie spoko pomysł na początek serwa, tylko brak informacji dla gracza, że przeniosło go. Gram sobie jako tt 10 min, respie się i strzelam dalej do ct. Dopiero po chwili ogarnia się, że przeniosło

 

 

 

7 only hs: rozumiem, że wiele osób bedzie przeciwnych, ale to jest najlepsza nauka. Tylko teraz uwaga: z awp, noża, scouta itd można by było zabić normalnie.

 

 

 

 

 

 

@17.11.13

 

8 przezroczyste ciała: opcja, żeby sie nie blokować w ciasnych pomieszczeniach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byly juz niektore propozycje.

 

1. Tak jak juz sie wypowiadalismy

 

2.To bedzie dobre jak bedzie zroznicowany resp a nie jak jest teraz ze 4 tt czeka na b aby zabic kogos kto sie narodzi.

 

3.Tak. A na dzien dzisiejszy to bron mozna podniesc poniewaz nie znikaja odrazu. Badz tez wpisac /guns nie trzeba ginac :-)

 

4. Nie stwarzaja wiekszego problemu.

 

5. Tak

 

6. Mysle ze nie przeszkadza to jakos mocno. Szybka orietacja w terenie :-P

 

7. Jesli only hs to juz na wszystko awp rowniez. Fajna opcja osobiscie neutral. Choc uwazam, ze innym bedzie mniej pasowalo i duzo trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Był temacik na ten temat ;)

 

2.Podzielam zdanie mini'ego .

 

3.Jeżeli leżą bronie a nie znikają to nie przeszkadza kończące się ammo + możliwośc wpisania /guns po 1minucie ;)

 

4.Nie przeszkadza to w grze, nie widziałem ftp serwa ale każdy plugin obciąża serwer więc można by to usunąć ;p

 

5.Popieram

 

6. Przynajmniej trzeba myśleć a nie grać jak zaćpany tylko zabijać :P

 

7. wg mnie spoko, lecz napewno to nie przejdzie bo iluby zostało graczy na serwie... można by na palcach u rąk policzyć a tu nie oto raczej chodzi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysle, ze to juz przedobrzenie. Ludzie czesto wchodza aby sie uczyc grac jak i rozg.. Wiec uwazam aby tego nie robic braku cial.

 

 

Pozdrawiam. mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 jak tylko gg dm powstało to marudziłem czerwonym o dd2 dm i losowych respawnach ale nie wiem czy zostanie to zmienione niby tak jest lepiej

 

2 dobrze jest z ochronką

 

3 ammo nie powinno się kończyć ale opcja z doładowaniem magazynku po zabiciu wydaję mi się lepszą teraz masz seerwer 20 slotowy ale jak zostanie zwiekszony do 30 to będziesz padał z braku ammo co pare sekund

 

 

5 menu broni jest ,a potem zmieniasz na /guns

 

6 co do przenoszenia to też jakieś info bo faktycznie to robi w ciula ludzi :D

 

7 jestem na nie to ma być dd2 dm a nie only HS

 

8 również na nie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Również uważam,że losowe respy byłyby ciekawym rozwiązaniem. Urozmaiciłoby to grę,gramy przecież na jednej mapce.

 

2.Tutaj bym nic nie zmieniał.

 

3. Nieskończona amunicja jak najbardziej, ale trzeba przeładowywać.

 

4. Konkretniej-o jakich pluginach myślisz? Opcja z pokazywaniem dmg-czemu nie.

 

5.Po śmierci przydałoby się menu z wyborem tego samego zestawu lub jego zamiany.

 

6. Zgadza się,PTB do poprawek i to w pierwszej kolejności.

 

7. Absolutnie na nie. Znacznie ograniczyłoby to możliwości serwera, stracilibyśmy wielu graczy.

 

8. Nie sądzę,żeby przy tylu slotach było to potrzebne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myśle o pluginach info po śmierci i zabicie z noża. To drugie jest ok, tylko ze jak sie pojawia to zasłania prawa część ekranu.

 

Co do samego serwa, ludzie troche pograli i przez te same respy gra się robi bardzo przewidująca.

 

Kampy na sr w ct, albo piasek w tt powodują, że to już się robi pół DM :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jeszcze małe wtrącenie do pkt. 5 : 5 menu: nie ma wyboru broni przy respie, fajnie jak by rzeczywiście można ją wyłączyć przez ciągłe kupowanie tego samego. Z drugiej strony przydatne jest szybka zmiana po śmierci, znaczy tego akurat nie rozumiem zbytnio, gdy wchodzę na serwer to automatycznie mi wyskakuje menu z wyborem broni, gdy już to zrobię nie powtarza mi się to gdy ginę, wyskakuje mi to dopiero gdy wpisze /guns i zmienię sobie zestaw tak to nic nie wyskakuje po śmierci automatycznie ( przynajmniej mi )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...