Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Tajemnica Generała.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Czy jest możliwe o lekką zmianę w Perku: Tajemnica Generała 100 obrażeń + int. Może by tak usunąć te '' +int " i zostawić tylko 100 obrażeń ponieważ Stalker z full intem poprostu z tym perkiem jest nie do zabicia. Wystarczy że rzuci he w dobre miejsce i 5 na raz zabije i jak tu grać. Czy jest możliwe o zmianę w tym perku?!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie.Perk jest dobry ale nie bardzo dobry dla normalnej klasy,jeśli już to bym zmienił he w stalkerze ale tematy już były zakładane i w kółko to samo mówią , że graczom się nie podoba klasa:stalker m.i.n. ze względu na HE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie.Ponieważ moim zdaniem ten perk jest dobry a jak ci nie pasuje to wychudź z serwera na ten czas jak ktoś ma tajemnice.I nie będziesz padał.I jak sie mapka zmieni to wchódź. Chyba problem rozwiązany.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam sunday!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Perk jest jak każdy inny, daj max int w obojętnie jakiej klasie i na to samo wyjdzie, tematów było kilka co do stalkera, zmienił bym mu te he co ileś tam sekund i było by git ;]

 

 

Nie jest jak każdy inny. Są perki lepsze i gorsze.

 

Zrecznosc skoczka, buty komandosa na przykład. Masz te 2 perki w jednym - moc komandosa. Do tego ma nizsza grawitke od zrecznosci skoczka. Roznica 10 kondycji. 

 

Poprostu COD jest jak lotto. Trafisz dobry perk i kosisz cala mape albo nie trafisz i troche odstajesz. Tak juz jest na kazdym COD.

 

A, ze administracja nie balansuje perkow to juz nie nasz problem. To ich serwer i jak widac graczom sie podoba skoro graja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...