Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga Sula.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi:

 

Data i godzina:12.11.2013 - 19:13:48

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Sula.

 

Dowody:Proszę o dowody od admina na "słowa"

 

Świadkowie: ban jest w amxbans , gracze obecni w tym czasie na serwerze . 

 

Uzasadnienie:A więc niejaki gracz Testoviron obraził mnie tekstem cytuję " zeskanowałem cie dziwko 3 razy " ,ja odpisałem "dziwko ? uważaj sobie kolego ;) " na to admin Sula. wkleił mi bana na 30 minut za "kulturę" . Jeśli dostałem bana za "inną kulturę" to proszę o wypowiedź admina banującego lub ukaranie go za niesłusznego bana ;) .

 

 

 

PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ BO "BAN WYGASŁ ZAMYKAM ITD " :) 

 

 

 

Pozdrawiam . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem tylko jak ty obraziłeś. :) moim zdaniem ban słuszny. A to powinno być raczej odwołanie od bana a nie skarga. Skargi nie poparte dowodami kończą się warnami. :) Chętnie bym to zamkną ale jest to skarga na mnie więc tego nie zrobię.  :)

 

 

 

Ps. To ty masz dać dowody jak piszesz skarge a nie ja. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc jak obraziłem ;) ? Zadałem pytanie nie nazwałem go cytując  "dziwką" + cytuję regulamin

 

"2. Zakaz nadmiernego przeklinania" nadmierne to moim zdaniem to powyżej 2,3-ch przeklnięć . Ja niby użyłem to jedno choć nie miało to na celu obrazy gracza lecz zapytania dlaczego nazwał mnie "dziwką" . Więc moim zdaniem skarga słuszna ;> 

 

 

 

PS . Skarga ,dlatego że zbanowałeś mnie za nic po prostu ;) . I jaki bym miał dać dowód ? Pech chciał że konsola mi nie chciała się otworzyć ,bo bym wstawił cały wykaz od kiedy byłem na serwerze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 Skoro to skarga to powinieneś dostać warna. 

 

Przyznam, ze nie widziałem tam znaku zapytania. :) Może i mój błąd. :)

 

 

 

 

 

 

Moim zdaniem skoro nie miałeś dowodu to nie powinieneś pisać skargi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzę demko, jeżeli próbujesz nas oszukać, przedłużymy Tobie bana jeżeli nie to ban zostanie zdjęty chyba, że już czas sam zleci, i jeśli zauważę, że ten gracz Ciebie obraził również zostanie zbanowany.

 

 

 

A do tego brak dowodów, cytować słowa każdy może, powinieneś pokazać dowód w postacie ss'a,demka,wycinka z konsoli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja piszę konstruktywnie i jak najbardziej zrozumiale jak tylko potrafię   ;) .Znak pytania był na 100 % ;) . Może i retoryczne ale jednak pytanie . Zanim zbanujesz otwórz konsolę i patrz kto co pisał ... Poza tym nadmiernie nie przeklinałem i nikogo nie obraziłem . 

 

 

 

 

Sprawdzę demko, jeżeli próbujesz nas oszukać, przedłużymy Tobie bana jeżeli nie to ban zostanie zdjęty chyba, że już czas sam zleci, i jeśli zauważę, że ten gracz Ciebie obraził również zostanie zbanowany.

 

 

 

A do tego brak dowodów, cytować słowa każdy może, powinieneś pokazać dowód w postacie ss'a,demka,wycinka z konsoli.

 

 

 

Tak jak napisałem konsola konsola nie chciała się otworzyć z powodu niewiadomego pomocy szukałem co do niej u Revix-a ale nic nie zdziałałem ... 

Dla jasności serwer DD2 DM .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie widziałem "?" Może był może ty nie stawiłeś a chciałeś nie mam pojęcia. Na forum nie ma linku do hltv z tego serwa ale chudy magik pewnie wyczaruje jakieś demko :D:D Ja nie widziałem pytajnika dlatego dałem bana. możliwe że się pomyliłem a może ty nie stawiłeś tam znaku? wszystko jest możliwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapewniam Cię że był znak zapytania ;) . Piszę z prawidłową interpunkcją jak tylko potrafię ;] . Jestem pewien swego . Poczekajmy na demko ;] . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Scappy wierze ze piszesz z prawidłową interpunkcją ale mogłeś chcieć wstawić a klawiatura Ci nie "cykła" :) Różnie bywa. :) ok czekamy. (wątpię że będzie demko) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...