Skocz do zawartości
Gość

[UB]Aktywny

Rekomendowane odpowiedzi

11 listopada 2013 roku dostałem bana miałem wstawic ssy.Wstawiłem i odbanowali mnie ale jak weszłem potem na serwa dostałem bana powód:Aktywny prosze o jak najszyprze wyjaśnienie sprawy Nick w grze Yoker:).Dnia 12 listopadało około godziny 16-17:30

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego poniższy wzór nie ma na celu ozdobienia forum. A tak wgl nie ten dział. Przenoszę.

 

Twój nick podczas gry:

 

Godzina, data zdarzenia:

 

Mapa:

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

11 listopada 2013 roku dostałem bana miałem wstawic ssy.Wstawiłem i odbanowali mnie ale jak weszłem potem na serwa dostałem bana powód:Aktywny prosze o jak najszyprze wyjaśnienie sprawy Nick w grze Yoker:).Dnia 12 listopadało około godziny 16-17:30

 

 

Twój nick podczas grania:Yoker:)

Godzina, data zdarzenia:około 16-17:30

Mapa:De_asult ( nie umiem napisac dokladnie ale chyba sie domyślcie)

Serwer:Cod mod 800lv reset lv

Skreen nie mam bo w innym temacie je napisałem.Dostałem bana powód:Aktywny.Wstawilem skreen jeżeli nie macie do mnie zaufania wejdz i sprawdz skreen.iP do skreen:http://speedy.sh/Xf4...wy-folder-3.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Twój nick podczas grania:Yoker:)

Godzina, data zdarzenia:około 16-17:30

Mapa:De_asult ( nie umiem napisac dokladnie ale chyba sie domyślcie)

Serwer:Cod mod 800lv reset lv

Skreen nie mam bo w innym temacie je napisałem.Dostałem bana powód:Aktywny.Wstawilem skreen jeżeli nie macie do mnie zaufania wejdz i sprawdz skreen.iP do skreen:http://speedy.sh/Xf4...wy-folder-3.zip

 

 

Ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój błąd, pomyliłem się za co przepraszam, po prostu byłem przekonany, że wczoraj Ci zrobiłem ss'y i nie dostałeś ub ( tak to jest jak gracze robią 2 inne nicki na forum i w grze), a sugerowałem się amx_bansem który został zresetowany i nie widziałem Twojego tam ub ;/ . Jeszcze raz przepraszam za kłopot. Zasługuje na ub.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

5xb.png

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...