Skocz do zawartości
Gość

UB

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: LOVOnany` D.

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Powod: 'Txt'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:105733535'

[AMXBans] Twoje IP: '178.214.22.44'

[AMXBans] ======================================

 

dostalem ban za txt mapa de_dust tam sa takie filara nw jak to nazwac skacze po nich smaczego spami SkRiN txt pytam sie Yoshmity jakos tak nie pamietam nicku czy to txt on mowi nie po 3 rundach dostaje bana za txt.WTF!?!?!Admin banujacy pewnie nie sprawdzil po czym tylko czytal U@ a smacznego spamowa ze po txt i moze pomysla ze po tych innych latam a 2 inne typy tez po nich skakali smaczego tez i co to kurw* ma byc ..Prosze o UB!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w tamtej chwili patrzylem na ciebie to akruat nie byly txt bo tam mozna przeskoczyc normalnie jednak nie wiem co robiles przez 3 kolejne rudny ale znajac lovka to ban sluszny :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale mowiles ze to po czym skacze to nie txt nie kampilem na tym tylko hop hop xD nw jak ci pokaza dowody   mam szukac servera z ta mapa co ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skakalem  po tym od dlugiej i tyle pytam sie czy to txt a ty piszesz ze nie no to o co..napewno admin nie sprawdzil tylko smacznego spamil  i jeszcze jedno czego czasmi hltv nie ma juz by to nie gral!!!Odpal na aimie cisnol.No i co nikt sie nie wypowie ja chce tu admina banujacego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak skakałeś po tych mostkach nad wodą od strony schodów (ciemni) , a to są TxT . Patrzyłem na Ciebie , a Ty w tym czasie tam siedziałeś . A tak się składa, że ja swoje decyzje sprawdzam . Nie wystarczy mi napisać , a los chciał , że byłem na twojej postaci . + skarga bez dowodów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...