Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na sule

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina:18:40 11.11.2013r.

Nick Admina / gracza, ktory zawinił: sula

Dowody: http://speedy.sh/R3tKU/Nowy-folder-3.rar

Świadkowie: Tr!k3r i reszta z mixa

Uzasadnienie: Jak widać koledze "sula" odbija od rang, odkąd dostał moderatora zaczął gwiazdorzyć macie pokazane na SSach jego zachowanie.

 

Taki nick jaki on miał mógł być ironiczny lecz nie zmienia to faktu, że jest to reklama, za którą jak wiemy jest perm, a także osoby do mieszańców nie są jedynie graczami MH, więc taki nick mógł zachęcić niektórych, do odwiedzenia  owej reklamowanej serwerowni. 

 

Na 1 z ssów widać, jego  SID, żeby nie bylo wątpliwości, że kogoś wkręcamy etc.

 

 

Drugi SS natomiast przedstawia jego bezczelne zachowanie i obrazę drugiego gracza ( w tym przypadku byłem to ja).

 

 

Proszę o ukaranie gracza, gdyż ta serwerownia z dnia na dzień pnie się w górę i sądzę, że takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, a on już nie raz pokazał swoje chamstwo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak powiem, że wyzywałem się z sulą o tym nicku na początku prosiłem lecz bez skutecznie, jak dla mnie jest to totalne chamstwo aby moderator danej sieci w nicku miał inną to jest jedna wielka kpina. Do tego nasz kochany moderator chyba za bardzo się poczuł w swojej roli bo za byle g*wno ( już tak to ujmę ) daje % jest to śmieszne... Jak narazie nie mam nic do dodania, poczekam na wypowiedzi innych....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmiesze śmieszne śmieszne. Czemu na ss pozakrywana jest reszta? Trickerku sam mnie wyzywałeś jak napisalem ci co mam zmienic to napisales "gówno".

 

Wbiłem do ciebie na ts i co usluszalem? Pojazd z twoich ust? Że niby jestem dzieckiem glupi, ze mam zamknac ryj i wypierdalac? :) (sory za brak cenzury)

 

 

 

Dla mnie jesteście śmieszni. Nie widze sensu prowadzenia daleszej rozmowy.

 

 

 

Dodam, że rano jak gralem mixa to 4 graczy miało nick cs-platyna i nikt sie nie przyczepil tylko teraz znalazło sie 2 takich co szukają spin i plują dupe. :)

 

 

 

Pozdrawiam was bardzo serdecznie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to napisałem drogi Moderatorku, posłuchaj mnie uważnie bo napisze to tylko raz, odkąd dostałeś posadkę za bardzo Ci się w dupie poprzewracało ( przepraszam za słownictwo ) lecz jest to kpina, jeżeli zrobił by ktoś inny taką rzecz to była by awantura na cała sieć ale ty jesteś oczywiście wielki i nic Tobie się nie stanie, po za tym groziłeś mi utratą rang czego ja Tobie tego nie napisałem więc zważaj na to co mówisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego a ty mi groziłeś skargą ale co wystraszyłeś się i twój "kolega" musiał ją napisać? A może to dlatego ze sam h@ TWS pozwolił mi grać na takim nicku, hm?

 

 

 

Nie chce spamować. Czekam na wypowiedź czerwonego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra temat zamykam bo widzę .że możecie się trochę zagolopować i przenosze w bardziej ustronne miejsce , o ewentualnych konsekwensjach zadecuduja H@.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...