Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga PeQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 10.11.2013 - 22:53:27

Nick admina/gracza, który zawinił: PeQ.

Dowody:...

 

Świadkowie:...

 

Uzasadnienie:  Drogi Adminie PeQ.  czy mogłbyś mi napisać za co mi dałeś bana skoro regulaminu nie złamałem?  Mina nie znajdywała w żadnym z miejsc wymienionych poniżej... Ja rozumiem jeżeli wpadłeś w minę i cie zabiła i się zdenerwowałeś, ale wydaje mi się że to nie jest powód do bana.

 

8.  Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie   ich/przejście przez nie. ( Ban 30 min) 

 

http://img5.imageshack.us/img5/7677/7n2d.jpg - x= gdzie miny postawiłem.

 

 

 

Nie rozumiem za co jest ten ban skoro nic nie zrobiłem wbrew regulaminowi. Proszę napisz mi to jeżeli możesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ss pokazałem gdzie postawiłem miny, pozatym wielu graczy tam miny stawia i banów nie dostaje także nie rozumiem dlaczego ja dostałem. A miny można było przeskoczyć... regulaminu nie złamałem !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze miny byly inaczej ulozone po drugie nie dalo sie ich przeskoczyc ban sluszny

 

 

 

 

 

Miny byly ulozone na samej gorze pochylni jedna kolo drugiej   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8.  Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie   ich/przejście przez nie. ( Ban 30 min) Koledzy gdzie w tym pkt pisze ze miny lub pułapki w przejściu musi się dać ominąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PeQ. chyba nie czytałeś regulaminu ale miny były postawione prawidłowo, mogłeś je bez problemu ominąć oraz przeskoczyć. Także weź mi tu nie pisz takich farmazonów, że ban "słuszny" ok ?!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest ban na 30 min ja nie mam zamiaru szukać w HLTV momentu który trwa 5 sek a będę go szukał 3 dni, co innego jeżeli ban by był dłuższy. Pozatym ty jako "Super Admin" powinieneś się zainteresować czy Admini słusznie banują graczy i sam powinieneś tego poszukać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...