Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]brak zmiany stalkerahttp://multi-head.pl/topic/15596-zmiana-stalkera/page-2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta klasa mnie tak irytuje,że naprawde ...

 

Miała być zmiana nie bylo jej.Najlepiej zabrać mu samo namierzającego granata bo to poprostu przesada.

 

 

 

 

 

P.S

 

bloody1 to nie jest usprawiedliwienie -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo H@ maja już za dużo serwerów do ogarniaia i poprostu nie maja na to czasu musicie ich zrozumiec więcej serverów więcej $$$$

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dajcie im spokój był atak to muszą ogarnąć po co takie spamy przez to admin będzie dłużej czekał a tak to sam postawowi i zrobi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dużo serwów i dużo pracy? yhym fajnie że od prawie 2 tygodni tematy tutaj nie są rozpatrywane przez H@. Więc bez pierd......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kurde ale bez przesady :) stalker gdyby jeszcze nie mial tych hE co 10sec naprowadzających to jeszcze by to jakos bylo a tak kazdy kupuje stalkera pusci strzale i taka gra co chwile he leci

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W 100% się zgadzam.

 

Samonaprowadzające He co 10sec?? Lekka przesada... Nic nie da się zrobić bo wszędzie latają granaty... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciche kroki, brak obrażeń w głowę, chmurka co kilka sekund, samonaprowadzający granat co kilka sekund, aug + ( bron co ma saper?), ubranie wroga. Hmm nie dziwię się, że ostatnio na każdej mapie jest minimum 3-5 stalkerów ;] Niczym czołg w średniowieczu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszecie tutaj że robimy serwery dla pieniędzy. Jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to lepiej się nie udzielajcie i nie róbcie z siebie głąbów. Jeżeli miało być to robione dla pieniędzy to po 1 pobieralibyśmy opłaty za adminów, nie organizowali byśmy konkursów w których do wygrania są między innymi darmowe klasy i vipy i wiele innych takich jak też opłacenie wszystkich serwerów nie na miesiąc tylko nawet na kilkanaście. Kolejną sprawą są włamy na serwer. Jak wiecie nękają nas od blisko tygodnia hakerzy, którzy za wszelką cenę chcą zniszczyć nasz trud i wysiłek. Uświadomcie sobie to, że jednak ta sprawa jest pierwszoplanowa a dalsze działania takie jak przerobienie klasy, aby ją osłabić trzeba po prostu odłożyć na parę dni. Jeżeli po tym co napisałem nadal znajdą się tępaki co będą uważać że to co ja robię oraz moja ekipa to przejdźcie sobie na inne sieci bo nikt takich ludzi co tylko narzekać potrafią nie potrzebuje. Dopiero jak byście stworzyli coś na podobieństwo tej sieci zrozumielibyście że taka sieć to wielka odpowiedzialność. Jeden fałszywy ruch, a może obrócić się wszystko przeciwko wam.

 

 

 

@edit  Obiecałem wam że osłabię Stalkera to zrobię to. Staram się zawsze dotrzymywać słowa, lecz musicie troszkę poczekać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aquax wyjaśnił wszystko, więc myślę, że moge zamknac. Gdy aquax znajdzie chwilke to zrobi to, nasz kochany H@ ma sporo na głowie, wiec drodzy uzytkownicy nie osadzajcie, go za to ze niby wszystko zrobil dla pieniedzy bo tak nie jest! Ma pasje do tego co robi wiec bardzo was prosze skonczcie te glupoty pisac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...