Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Kapitan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym poruszyc temat klasy premium KAPITAN ma ona tylko 1/1 z awp oraz 1/3 z HE proponowal bym dodanie tej klasie "10hp co 10sec" jakis podwujny skok dodanie dodatkowych dmg z M4 ktore znajduje sie w ekwipunku klasy :) badz jakies inne bajery szmery.. kazda premka ma duzo tego wiec mam nadzieje ze cos z kapitanem sie zrobi :) na ogol klasa jest dobra wygodnie sie gra ale czegos jej brakuje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa dla mnie jest dobra gram, nią i lepiej ją zostawic mam dobre staty 1/1 AWP to PRO jak dla mnie jedynie co można dodać to 2 skoki .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na Nie dlaczego? .. Kapitan posiada wbudowane staty i to bardzo dobre staty między innymi 100 do wytrzymałości ;] ,do tego 1/1 z awp co czyni go jeszcze lepszym jeżeli oczywiście ktoś umie się posługiwać tą bronią do tego m4 oraz 1/3 z he które bardzo często wchodzi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kapitana trzeba wzmocnić. Nie da się nim grać. Jedyne wzmocnienie jakie przychodzi mi do głowy to dać mu godmode ( nieśmiertelność) na pierwsze 5 minut każdej rundy, po tym czasie zdolność znika.

 

Taki drobny sarkazm z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez na NIE, klasa bardzo mocna, jedna z lepszych na serwerze. Jedyna zmiana ktora moglaby przejsc to dodanie mu jeszcze jednego podskoku oraz podstawowych granatow( flash, smoke) ktorych mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...