Skocz do zawartości
Gość

Szturmowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Szturmowiec to mało popularna klasa gra ją mało osób przeważnie ludzie którzy napatrzą sie na Mejera który innych kosi (pozdro dla cb) według mnie ta klasa powinna mieć 1/5 na oslepienie +dmg dla p90 ale tylko dla p90 nie da ak + dać mu wiece pkt np w kondycje tak do 40 i wytrzymałość do ilu tam będziecie chcieli.Bo np taki admirał który nie dość ze ma 1/12 na zabicie z ak + 4 apteczki + 1/3 z awp ma więcej pkt wiec jestem za żeby odebrać parę pkt admirałowi i dać szturmowcowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też uważam że jest dobry i nie trzeba mu pomagać.

 

A co do porównania do admirała to jest mocną klasą jak kilka innych także ogólny balans klas by się przydał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam gram szturmowcem i staty jakie posiada na poczatku sa jak dla mnie idealne. Bo przeciez nie chcemy zeby bylo za latwo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie myślicie że dobrze by było wyrównać klasy ? I w dodatku je uprościć , żeby to był troszkę bardziej Klasyczny Cod. ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A nie myślicie że dobrze by było wyrównać klasy ? I w dodatku je uprościć , żeby to był troszkę bardziej Klasyczny Cod. ??

 

 

zgadzam sie z toba 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś grałem Szturmowcem i uważam, że nie trzeba tej klasy ulepszać to fakt, że początki są trudne, ale potem klasa jest naprawdę łatwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...