Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Odwolanie od "AKTYWNEGO" ahhaha spadlem z krzesla ziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na prawdę to miałeś bana na nicku WiLL.I.aM.*POWER*, wczoraj się wkopałeś wchodząc na serwer o tym nicku i zmieniając go w trakcie gry, a słyszałem, że mamy banować właśnie ten nick WiLL.I.aM.*POWER*, wpisując powód 'Aktywny', wczoraj od razu zrobiłem ss'a aby miec dowód więc go tutaj podaje http://www10.speedyshare.com/udkMp/download/TEXAS.bmp

 

od razu napisałem to do aquaxa który mi wytłumaczył jaka była z Wami sytuacja, pisałeś ' że pier****** tą sieć nie grasz na tym g*****' i Ci h@ dał perma, a Ty sobie cwaniaczku zmieniłeś nick i byłeś happy, teraz poczekaj na wypowiedź aquaxa która i tak tutaj nic Ci nie pomoże.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdz ip na ktore dostal bana MAgiC ;] A moje ip ;] Pozdrawiam w sprawdzaniu bo te 3 nicki sa moje owszem ale kolega na nich grla znal haslo na magica ja gralem na vanie ;] dostal on ss bodajze 26.10 nawet bylwm przy tym i pisalem o tym z satankiem nawet bo dostal je w foramcie TGA i nie wiedzial co zrobic dal te ssy TWS ale on jzu nie odpisywal. Pozniej wbil na 2 lapka i dostal aktywnego na MAgiocu mozecie porownac ip moje z jego i sie wysni ;] Zreszta jak sa bany to masz mojego SID i jego 2 ;]. Wiec Pozdrawiam

 

 

 

STEAM_0:0:1369471246 prosze moj a tu prosze MAgica STEAM_0:0:1967683761 a drugi STEAM_0:0:1331064594

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...